Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kaletalks: Yenilikçilik

Kale Grubu'nun, kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran değerleri etrafında kurguladığı KaleTalks online sohbetlerinin ikincisi 8 Mayıs Cuma günü ‘Yenilikçilik’ temasıyla gerçekleşecek.

yapi.com.tr

Buluşmalar

Kaletalks: Yenilikçilik
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Mayıs 2020 14:00
DÜZENLEYEN:

Kale Grubu

+ Ajandama Ekle

Kale Grubu’nun son 3 yıldır yürüttüğü ve salgın döneminde dijital mecralara taşıdığı KaleTalks sohbet serisi, ‘Öngörü’ teması ile başladı. Grubun kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran ‘Öngörü, Cesaret, Yenilikçilik, Mücadele ve Güven’ gibi 5 ana değer etrafında yapılacak yayınların ikincisi ise ‘Yenilikçilik’ teması üzerine kurgulanıyor.

Kale Grubu, yerel değerleri küresel vizyonuyla harmanlayan cesur bir girişimci olan İbrahim Bodur’un değerleri etrafında bir araya gelen konuşmacılarla, bugünün karmaşıklaşan dünyasını daha iyi anlamlandırmayı ve geleceğe dönük bir perspektif sunmayı amaçlıyor.

 

 

KaleTalks sohbet serisinin ikincisinde, ihtiyaç ve isteklerin değiştiği, yepyeni yaşam deneyimlerinin büyük önem kazandığı yeni normal dünyada ‘Yenilikçilik’ kavramı yeniden masaya yatırılacak.

Moderatörlüğünü Reklamcılık Vakfı Başkanı Ömür Kula’nın yapacağı, ODTÜ Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi / CAG Mimarlık Atölyesi’nin Kurucusu Prof. Dr. Celal Abdi Güzer, Dünya Tasarım Örgütü Yönetim Kurulu Üyesi, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu ve Yaratıcı Endüstriler Derneği Başkanı Sertaç Ersayın ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi / Ece Yalım Design Studio Kurucu Ortağı Ece Yalım’ın in katılacağı KaleTalks sohbeti, 8 Mayıs Cuma saat 14:00’da gerçekleşecek ve Kale Grubu Facebook, Youtube ve Twitter hesaplarından da canlı yayınlanacak.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/kaletalks-yenilikcilik_179837.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!