Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Bakılan Görülen Kadar
BÖLÜM SPONSORU

"Kuş Bakışı Adalar" Sergisi

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı projeleri kapsamında, Adalar Vakfı, Adalar Belediyesi ve Adalar Kaymakamlığı’nın ortak çalışması ile hayata geçirilen Adalar Müzesi’nin açılış etkinliklerine yeni bir sergi daha ekleniyor. Gazeteci, pilot Murat Öztürk tarafından çekilen hava fotoğraflarından oluşan “Kuş Bakışı Adalar” başlıklı sergi 14

yapi.com.tr

Sergiler

"Kuş Bakışı Adalar" Sergisi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Ağustos 2010
BİTİŞ TARİHİ: 11 Eylül 2010
YER: Büyükada Adaevi
DÜZENLEYEN: Adalar Vakfı, Adalar Belediyesi, Adalar Kaymakamlığı
+ Ajandama Ekle

Gazeteci, pilot Murat Öztürk tarafından çekilen hava fotoğraflarından oluşan “Kuş Bakışı Adalar” başlıklı sergi 14 Ağustos Cumartesi günü Büyükada Adaevi’nde ziyarete açıldı. Sergi, 11 Eylül tarihine kadar 10.00- 22.00 saatleri arasında gezilebilir.

Adalar Müzesi açılış etkinlikleri kapsamında 31 Temmuz’da Büyükada’da ziyaretçilerle buluşan “Ada Sahillerinde Bekliyorum”, “Adalılar” ve “Adalar’da İz Bırakanlar” sergilerine bir yenisi daha eklendi.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı projeleri kapsamında,  Adalar Vakfı,  Adalar Belediyesi ve Adalar Kaymakamlığı’nın ortak çalışması ile hayata geçirilen Adalar Müzesi’nin Arşiv ve Oryantasyon Merkezi olarak kullanılan Büyükada Adaevi’nde, gazeteci - pilot Murat Öztürk tarafından çekilen hava fotoğraflarından oluşan “Kuş Bakışı Adalar” başlıklı sergi fotoğraf meraklılarıyla buluşuyor. Adalar üzerinde 5 gün boyunca 1000 feet’le 10 bin feet arasında uçuşlar gerçekleştiren Murat Öztürk 1000’e yakın fotoğraf kareledi.Adalar Müzesi

Adalar Vakfı ve Adalar Belediyesi ortaklığında, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı proje desteğiyle kurulan Adalar Müzesi; Çınar Geçici Sergiler Müze Alanı 31 Temmuz 2010 tarihinde açıldı. Müzenin kalıcı bölümü, Büyükada Aya Nikola Hangar’da 10 Eylül 2010 tarihinde açılacak. Müzenin proje, arşiv ve oryantasyon merkezi ise Büyükada Adaevi’nde faaliyetini sürdürüyor.

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/kus-bakisi-adalar-sergisi_82053.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!