Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Bakılan Görülen Kadar
BÖLÜM SPONSORU

"Mutlu Hatıra Defterimden"

"Yaşamın bütünlüğü içinde her şeyi birbirine bağlayan anlardır mutluluklar" diyen ressam Candan Karan, "Mutlu Hatıra Defterimden" başlıklı ikinci kişisel sergisi ile 15 Eylül - 9 Ekim 2010 tarihleri arasında Marjinart Gallery'de olacak.

yapi.com.tr

Sergiler

"Mutlu Hatıra Defterimden"
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 15 Eylül 2010
BİTİŞ TARİHİ: 9 Ekim 2010
YER: Marjinart Gallery, Taksim, Beyoğlu
DÜZENLEYEN: Marjinart Gallery
DİĞER BİLGİLER: A: Şehit Muhtar Mah. Taksim Akarcası Sok. 4/4 Taksim, Beyoğlu-İstanbul T: (212) 251 16 22
+ Ajandama Ekle

B> “Mutlu Hatıra Defterimden” adını verdiği ikinci kişisel sergisiyle tekrar sanat izleyicisi ile buluşarak bu deftere yeni sayfalar ekleyecek olan ressam Candan Karan, yaşamın mutlu anlarını resmetmeyi seviyor. O anları somutlaştırmak, paylaşmak ve bir andan ibaret olan mutlulukları sürekli yaşatmak istercesine tuvaline aktarıyor.

Ressam hakkında şunlar kaleme alınmış:

“Mutlulukla hatırladığı anları ebedileştirme dürtüsüyle ortaya çıkardığı eserler birçok insanın hikâyesine denk düşüyor. Bazen bir demet çiçek, bazen bir dokunuş, yeni doğan bir çocuk, şehrin güzel bir manzarası, hayallere daldığımız anlar, sevgiliyle buluşma, ayrılma, tekrar kavuşma, çocuklarımız, geçen günleri hatırlamak, bunları sevdiklerimizle paylaşmak ve mutlulukla hatırladığımız acı tatlı nice hatıralar…”

“Yaşamın bütünlüğü içinde her şeyi birbirine bağlayan anlardır mutluluklar” diyen ressam Candan Karan, izleyiciyi yaşadığı unutulmaz anlardaki duygularla kuşatmak istiyor. Herkesle paylaşmak istediği “mutlu hatıra defterinden” sayfalarında, biraz ölçülü ve dengeli olan sanatçı güçlü duyguları görünenin ardından sezdirerek sakin, dingin bir edayla hissettiriyor.

Karan’ın Marjinart Gallery’de görülebilecek “Mutlu Hatıra Defterimden” başlıklı sergisi, 15 Eylül 2010 saat 18:00’de verilecek açılış daveti ile başlayacak. Sergi, 9 Ekim tarihine kadar Pazar ve Pazartesi günleri hariç 11:00 – 19.30 saatleri arasında izlenebilir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/mutlu-hatira-defterimden_81993.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!