Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Perakende Tasarım Konferansı'09

Perakende Tasarım Konferansı’09, ağır perakendede güçlü marka olmak, değişimi yakalayarak fark yaratmak konularına tartışma zemini hazırlıyor. Odak Eğitim Danışmanlık tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Perakende Tasarım Konferansı’na dünyaca ünlü perakende ve trend uzmanları konuk oluyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

Perakende Tasarım Konferansı'09
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Mayıs 2009
YER: Swissotel, Maçka, İstanbul
DÜZENLEYEN: Odak Eğitim Danışmanlık
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 289 13 70 F: (212) 232 18 33
+ Ajandama Ekle

Perakende Tasarım Konferansı’09, ağır perakendede güçlü marka olmak, değişimi yakalayarak fark yaratmak konularına tartışma zemini hazırlıyor. Odak Eğitim Danışmanlık tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Perakende Tasarım Konferansı’na dünyaca ünlü perakende ve trend uzmanları konuk oluyor.

Geleceğin perakende tasarımcılığının masaya yatırılacağı konferansın ağır topu, dünyanın en ünlü müşteri ve trend uzmanlarından Jody Turner. Uluslararası alanda yaşam stilleri, yeni iş hayatları modelleri, sosyal hayatların yeniden yapılanması, gelecek teknolojileri, mimar/ürün/tasarım fırsatları konularında akla gelen ilk konuşmacı olan Turner, yaratıcılığı ileriye taşıyan yapısıyla sayısız profesyonelin tanışma hayali kurduğu bir uzman. Jody Turner konferansta, gelecekte satış yapmanın özgün formüllerini paylaşarak, değişimin yapı taşlarını anlatacak.

Dünyanın en önemli marka danışmanlık şirketi olan Interbrand Londra’nın CEO’su Graham Hales de perakendede marka yaratmak ve perakendede marka değerini arttırmak ile ilgili yapılması gerekenleri paylaşacak.

Konferansın bir diğer önemli konuğu olan dünyanın en önemli perakende tasarım firmalarından Little’ın Başkan Yardımcısı olan Bruce A. Barteldt, mimar kimliği ile pazarlama zekâsını büyük bir ustalıkla birleştirmiş bir isim. Konferansın katılımcıları, birlikte çalıştığı markalar için geliştirdiği yöntemle, ekibi ile birlikte tasarladığı mağaza ve AVM’lerde maliyet düşüşü, satış artışı, enerji verimliliği gibi başarılara imza atan Barteldt’in deneyimlerini dinleme fırsatı bulacak.

Avrupa'nın en önemli perakende tasarımcılarından David Dalziel ise belirsizleşen gelecek planlarına karşı perakendecilere nasıl daha yaratıcı olabileceklerini ve fark yaratan tasarımlara imza atabileceklerini anlatacak. Konferansın diğer konukları arasında; dünyanın pek çok ülkesinde hazır giyimden gıdaya, perakendenin tüm sektörlerinde, alışveriş merkezlerinde ve havaalanlarında verimlilik artışına yönelik aydınlatma tasarımları yapan Mary Rushton Beales; satış alanını, satışları önemli oranda arttıracak biçimde tasarlayan, markaları farklılaştıran Karl McKeever yer alıyor.

Koton’un hikâyesini bir de onlardan dinleyin!
Bu yıl Ernst&Young’ın düzenlediği yarışmada aldığı ‘Yılın Girişimcisi’ ödülü gibi pek çok prestijli ödülün yanı sıra dünyanın en büyük perakende ve gayri menkul organizasyonu olan '2008 MAPIC' fuarında da 'Yılın Başarı Hikayesi' ödülüne layık görülen Koton’un kurucu ve yöneticileri Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti de başarı hikayelerini ve yönetim stratejilerini önemli kilometre taşlarıyla anlatacak.

Konferansta ayrıca Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği Başkanı Hakan Kodal  “Tüketici-Perakendeci ve AVM üçgeninde tasarımın önemi”, Türkiye Perakendeciler Konferansı Başkanı Şeref Songör ise “Yerel zincirler geleceğe nasıl bakıyor?” başlıklı konuşmalar yapacak.

Konferansla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/perakende-tasarim-konferansi09_68514.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!