Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Prefabrikasyonda Tasarım Olanakları Tartışıldı

Türkiye Prefabrik Birliği tarafından geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen sempozyumların 11.si 20 Kasım 2004 tarihinde İZMİR’de CROWNE PLAZA Ote

yapitr/Murat UYMUŞLAR

Toplantılar

Prefabrikasyonda Tasarım Olanakları Tartışıldı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 30 Kasım 2004 11:24
BİTİŞ TARİHİ: 30 Kasım 2004 11:24
+ Ajandama Ekle

ürkiye Prefabrik Birliği tarafından geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen sempozyumların 11.si 20 Kasım 2004 tarihinde İZMİR’de CROWNE PLAZA Oteli’nde 200’ü aşkın katılımla gerçekleştirildi. Türkiye Prefabrik Birliği tarafından 2 yılda bir verilen “Altın Kiriş Ödülleri” de sempozyum öncesinde Konak Belediye Başkanı Muzaffer TUNÇAĞ, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk KARADOĞAN, İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Prof. Dr. Ömer ALKU ve Birlik Başkanı Köksal ANADOL tarafından sahiplerine verildi.


Ödül töreninden sonra “Prefabrikasyonda Tasarım Olanakları” konulu sempozyumda, 5 oturum yapılmış ve toplam 15 bildiri sunuldu. Sempozyumda, mimarlık camiasının önde gelen isimlerinden Doğan TEKELİ ve Cengiz BEKTAŞ da beton prefabrikasyonun ilk uygulamaları ile ilgili deneyimlerini anlatarak ve beton prefabrikasyon endüstrisinin kaydettiği gelişmeyi vurguladılar.

Katılımın yüksek, ilginin sürekli olarak canlılığını koruduğu sempozyuma katılanların dağılımı; % 8 mimarlar, % 27 inşaat mühendisleri, %14 akademisyenler , %6 kamuda görevli mimar ve mühendisler, % 9 öğrenciler,% 18 firma genel müdürleri ve yöneticileri, % 18 sektörle ilgili diğer kişiler olarak gerçekleşti.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/prefabrikasyonda-tasarim-olanaklari-tartisildi_21388.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!