Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Prosteel 2008 Ödül Töreni YEM'de Yapılacak

Borusan Mannesmann Boru’nun ana sponsorluğunda, Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından düzenlenen PROSteel 2008 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nın ödül töreni 3 Haziran Salı Günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde yapılacak.

yapi.com.tr

Buluşmalar

Prosteel 2008 Ödül Töreni YEM'de Yapılacak
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 3 Haziran 2008 18:00
BİTİŞ TARİHİ: 3 Haziran 2008 18:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi, Fulya, İstanbul
DÜZENLEYEN: Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 266 70 70
+ Ajandama Ekle

Borusan Mannesmann Boru’nun ana sponsorluğunda, Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından düzenlenen PROSteel 2008 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nın ödül töreni 3 Haziran Salı Günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde yapılacak.

Kolokyum ve ödül töreninden sonra katılımcılar, "80'ler Partisi" ile eğlenecek.

Çok sayıda üniversiteden öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği PROSteel 2008 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nda ODTÜ ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrencilerinden oluşan ekip birinciliğe, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ikinciliğe ve Yıldız Teknik ve Uludağ Üniversiteleri öğrencilerinin oluşturduğu ekip ise üçüncülüğe layık görülmüştü. Başkanlığını Yüksek Mühendis Mimar Yaşar Marulyalı’nın üstlendiği seçici kurulda, Prof. Dr. Harun Batırbaygil, Hasan Çalışlar, Sezai Güvensoy, Elif Özdemir, Prof. Dr. Hasan Şener ve Prof. Dr. Nesrin Yardımcı görev yapmıştı.

1.Ödül
48 numaralı proje 81516 rumuz ile:
Hamza YANIK, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Ali Hakan YOLCU , Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Ahmet Faik TAÇ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Sinan BİLGEN, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Emrullah AKTEPE, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Osman TANRIVERDİ, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

2.Ödül
15 numaralı proje 84035 rumuz ile:

Deniz YAZICI, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Onur AKIN, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Aziz Şahin EKİCİOĞLU, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Doğan TÜRKKAN, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


3.Ödül
43 numaralı proje 32785 rumuz ile:

Faruk ÖZGÖKÇE, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Yusuf Cemal KANRA, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Borusan Mannesmann Özel Ödülü
58 numaralı proje 39181 rumuz ile:
Hatice GÖZEN ÇALIŞKAN,
Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Serkan KOCABAY, Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Tuğrul TANFENER, Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Mansiyon 1
44 numaralı proje 96321 rumuz ile:
Enes TAMTÜRK, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Turgut ŞAKİROĞLU, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Necmi BİLEK, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Mustafa TURGUT, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü
Talip KECHAGIA, On Dokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Mansiyon 2
46 numaralı proje 36006 rumuz ile:
Zeynep Sezin SEVER, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Gülşah DİLSİZOĞLU, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Mert USLU, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Korhan LOKMAN, Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Mansiyon 3
60 numaralı proje 00736 rumuz ile:

Ayşe Büşra ÇİMEN, Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Bilgehan KILIÇ, Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Adil ŞEN, Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Teşvik Ödülü 1
12 Numaralı Proje 19519 rumuz ile:

Mustafa Çağhan KESKİN, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Saadet Zeynep BACINOĞLU, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Tülin KORİ, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Cenap Göktuğ KARATAŞ, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü
Gökçen KESGİN, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü


Teşvik Ödülü 2
31 Numaralı Proje 24573 rumuz ile:

Hakkı Can ÖZKAN, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Mehmet Yiğit ÖZTÜRK,Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Mehmet DÜZEN, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü
Fatih YILDIRIM, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

Kazanan projelerin tamamını görüntülemek ve jüri değerlendirme raporuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/prosteel-2008-odul-toreni-yemde-yapilacak_61853.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!