Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

REW İstanbul 2019

REW İstanbul 2019’da, geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar tüm sektörel yenilikler bir arada sergilenecek.

yapi.com.tr

Fuarlar

REW İstanbul 2019
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 21 Mart 2019 10:00
BİTİŞ TARİHİ: 24 Mart 2019 17:00
YER: İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü
DÜZENLEYEN:

Tarsus Turkey tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle

WEB ADRESİ:

www.rewistanbul.com

+ Ajandama Ekle

REW İstanbul, “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında 21-24 Mart tarihlerinde 15. kez düzenleniyor. Atıklarını enerjiye ve yeniden hammaddeye dönüştürmek isteyen sanayiciler ve KOBİ’ler ile bunları çatısı altında bulunduran Organize Sanayi Bölgeleri, çevre sorumluluğu bulunan belediyeler, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, üreticiler ve yeni pazarlara açılmayı hedefleyen yatırımcılar, ihtiyaçları olan tüm yenilikleri, marka temsilcilikleriyle birlikte 10 farklı ülkeden katılımın olduğu, ayrıca Macaristan pavilyonunun da yer aldığı REW İstanbul 2019’da bir arada bulabilecek. 

2005 yılından bu tarafa her yıl uluslararası geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojileri sektörünü İstanbul’da buluşturan fuar, farklı pazarlara açılmak, alternatif ticaret kanalları yaratmak ve yeni işbirliği fırsatları yakalamak isteyen katılımcı ve ziyaretçilerine yine ticaret fırsatları sunacak.

REW İstanbul 2019, geri dönüşümün geleceğini bugünden şekillendiren yeni ürün, makine, ekipman ve teknolojilerin yanı sıra, sektör gündemlerine yön belirleyen etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın fuarda düzenleyeceği konferanslarda, “Sıfır Atık Yönetimi ve Uygulamaları”, “Çevre Kanunu Değişikliği ve Getirdikleri”, “Gemi Atıklarının Yönetimi”, “Deniz Çöplerinin Yönetimi”, “Biyobozunur Atıkların Yönetimi ve Atıktan Enerji” ile “Döngüsel Ekonomi Yaklaşımı Çerçevesinde Sanayi Atıklarının Yönetimi” başlıkları ele alınacak.