Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Schindler Mimarlar için Seminerler Başlatıyor

Schindler, mimarlara planlama ve uygulama aşamalarında yardımcı olacak “Schindler, Yeni Ufuk Seminerleri ”ni 11 Mart 2009 tarihinde, Genel Merkez Ofisi’nde başlatıyor.

yapi.com.tr

Eğitimler

Schindler Mimarlar için Seminerler Başlatıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Mart 2009
YER: Schindler Genel Merkez Ofisi, Maslak, İstanbul
DÜZENLEYEN: Schindler
DİĞER BİLGİLER: Nuray Büyükbaş T: (216) 362 29 00 E: nuray@ailetisim.net ve info@tr.schindler.com
+ Ajandama Ekle

chindler, mimarlara planlama ve uygulama aşamalarında yardımcı olacak “Schindler, Yeni Ufuk Seminerleri ”ni 11 Mart 2009 tarihinde, Genel Merkez Ofisi’nde başlatıyor.

İnşaat sektöründe, Asansör ve Yürüyen Merdiven teknolojileri her geçen gün daha da gelişiyor.  Schindler Türkiye de mimarlara bilgi birikimlerini aktarmak için bu seminerleri düzenleme kararı aldı. Schindler, bu seminerlerle, mimarlara yeni bir ufuk açmayı ve mimarları yeni sistem mimari yapılarda kullanılan sistem ve ürünlerin içerikleriyle anında tanıştırmayı amaçlıyor.

Mimarlardan gelen talepler doğrultusunda yapılacak bu seminerler, Schinler Merkez Ofisi’nde gerçekleştirilecek. Mimarlardan gelen talepler doğrultusunda içeriği hazırlanan ve 11 Mart 2009 tarihinde başlayacak olan seminerler, 2009 senesi boyunca her ay düzenli olarak devam edecek.

Mimarları yeni teknolojilerle tanıştıracak ve bir ulaşım aracı olan asansör ve yürüyen merdiven güvenliği konusundaki hassasiyeti aktaracak.  Yapılarda planlama ve uygulama aşamasındaki hesaplamalardaki asansör adeti, kapasite ve yerleşimin nasıl planlanması gerektiği konularında ayrıntılı bilgilerin verileceği seminerler ücretsiz olup, Schindler’in yurtiçi ve yurtdışından katılacak, eğitmenleri tarafından verilecek. Şimdiden ilginin ve talebin beklenenin üzerinde olduğu seminerlere katılımın 15 kişi ile sınırlı tutulmasına karar verildi.

Schindler, mimarlık öğrencilerine, apartman yöneticilerine ve son kullanıcıların asansör ve yürüyen merdiven kullanımında dikkat edilmesi gereken güvenlik ağırlıklı konularda yıllardır Sosyal Sorumluluğunun bilincinde bir firma olarak hizmet veriyor.  2 senede bir düzenlenen ve Avrupa ülkelerindeki Mimarlık fakültelerinin son sınıf öğrencilerinin katılımına açık Schindler Mimarlık Yarışması’nın üçüncüsünü 2008 senesinde gerçekleştirmiş ve Kasım ayında İsviçre’de düzenlenen ödül töreninde Türkiye’yi temsil eden ODTÜ üçüncülük ödülüne layık görülmüştü.

Schindler hakkında
1874 yılında İsviçre’de kurulan firma, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven firmalarından bir tanesi. 1947 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren ve % 100 yabancı sermayeli Schindler, ISO 9001 kalite onay belgesi ile CE belgesine sahip.


http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/schindler-mimarlar-icin-seminerler-baslatiyor_66634.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!