Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Tensinet 2013 Sempozyumu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Tensinet ile düzenlediği ve ev sahipliği yaptığı; dünyadaki asma-germe, şişme yapı ve tekstil cephe sektöründeki tüm aktörleri bir araya getiren “Tensinet 2013 Sempozyumu” 8-10 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

Tensinet 2013 Sempozyumu
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 8 Mayıs 2013 08:00
BİTİŞ TARİHİ: 10 Mayıs 2013 18:00
DÜZENLEYEN:

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Tensinet

+ Ajandama Ekle

Tensinet 2013 Sempozyumu’nda membran yapılar alanında uzman yurt içi ve yurt dışından 100’e yakın katılımcı bildirilerini sunacak ve sektör içindeki firmalar stand açarak ürünlerini ve projelerini tanıtma imkanı bulacak. Sempozyumdaki konu başlıkları ise; ETFE, şişme yapılar, geri dönüşüm, membran yapıların analiz ve malzeme yönünden irdelenmesi olarak belirlendi. 3 gün dürecek etkinlik kapsamında tasarım ve analiz programları ile ilgili “workshop” yapılacak ve programın sonunda yapılan çalışmaların derlendiği bildiri kitabı katılımcılara dağıtılacak. Merkezi Belçika’da bulunan Tensinet, membran kumaş ve makine üreticileri, membran yapı firmaları, mimarlar ve mühendislerin bir araya geldiği, bilgi ve tecrübelerini aktardıkları uluslararası bir platform.

 Fabricart ve MSGSÜ’nden Fevzi Dansık, Meltem Şahin, Verseidag Indutex’ten Emre Pusat, Murat Devecioğlu, NTAflon’dan Ali Emre Kaymak ve Tensinet’ten Evi Corne organizasyonda görev alacak. Ayrıca sempozyumda, Kenichi Kawaguchi  (Tokyo Üniversitesi), Werner Sobek , Shajay Bhooshan (Zaha Hadid Office), Jürgen Bradatsch (SL-Rasch), Markus Balz (SBP),  Cristoph Paech (SBP), Matthew Birchall (Büro Happold), Jan Cremers (Hightex), Alar Ruutopold (Saint-Gobain), Peter Goslig (Newcastle Üniversitesi), Feike Reitsma  (IASO), Patrick Vaillant (IASO) ve Rogier Houtman (Tentech) davetli konuşmacı olarak tecrübe ve görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.

 

 Ayrınıtılı bilgi için tıklayın. www.tensinet2013.org

 

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tensinet-2013-sempozyumu_105197.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!