Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi UIA 2005 İstanbul Etkinlikleri

Uluslararası Mimarlar Birliği(UIA)'nin Istanbul'da Mimarlar Odası'nın ev sahipliğinde gercekleşecek 22. kongresine 8 gün kaldı.

Mimarlar Odası

Toplantılar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 Temmuz 2005
BİTİŞ TARİHİ: 10 Temmuz 2005
+ Ajandama Ekle

br/>

Uluslararası Mimarlar Birliği(UIA)'nin Istanbul'da Mimarlar Odası'nın ev sahipliğinde gercekleşecek 22. kongresine 8 gün kaldı.

1-10 Temmuz 2005 tarihlerinde gercekleşecek UIA 2005 İstanbul kongre takvimi boyunca şubemizin gerçekleştireceği etkinliklere www.mimarist.org , İstanbul Mimarlık Rehberi'ne ise www.mimarist.org/guide adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongre akademik programı içinde gerçekleştireceğimiz; "Anadolu'da Malzeme ve Mimarlık" , "Depremini Bekleyen Kentlerde Mimarlık" ve "Küreselleşme ve Mimarlık, Ulusotesilesen Sermaye Hangi Mimarlık Hizmetlerini Öngörüyor?" temalı uluslararası panel-forumların programlarına da www.mimarist.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Taskışla'da gerçekleşecek olan ve panel-forum ve sergilerimizle sınırlı akademik programı, günlük giriş ücreti olan 15 YTL ödeyerek izleyebilirsiniz.

Kayıtlar günübirlik yapılmaktadır. Panel ve forum katılımcılarına ayrıca kongre sonrasında katılım belgesi verilecektir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tmmob-mimarlar-odasi-istanbul-buyukkent-subesi-uia-2005-istanbul-etkinlikleri_29234.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!