Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Gaziantep Halı Fuarı
BÖLÜM SPONSORU

TOS+H Expo 2024 - 5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı

TOS+H Expo 2024 – 5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı İhtisas Fuarı, 2 - 4 Mayıs 2024 tarihleri arasında kapılarını açmaya hazırlanııyor.

yapi.com.tr

Fuarlar

TOS+H Expo 2024 - 5. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Mayıs 2024
BİTİŞ TARİHİ: 4 Mayıs 2024
YER: İstanbul Kongre Merkezi
DÜZENLEYEN:

Messe Düsseldorf, yerel ortağı Tezulaş Fuar, İstanbul Sanayi Odası işbirliğiyle

WEB ADRESİ:

www.toshexpo.com.tr

DİĞER BİLGİLER:

T. (0216) 385 66 33 / D:14

E. gungor@tezulas-fuar.com

+ Ajandama Ekle

TOS+H Expo, geleceğe yönelik konuları ve yenilikleriyle dikkat çekiyor
TOS+H Expo, 2 - 4 Mayıs 2024 tarihleri arasında beşinci kez kapılarını açarak etkileyici başarı öyküsünü yazmayı sürdürecek. Türkiye ve bölgedeki iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri için vazgeçilmez bir platform olarak kendini kabul ettiren fuarın çok yüksek bir talep yaratarak gözle görülür derecede çok rezervasyon alması, bölgedeki bu önemli etkinliğe yönelik hızla artan ilginin etkileyici bir şekilde altını çiziyor.

2024 heyecan verici yenilikleri beraberinde getiriyor
24.000’i aşkın sanayici üyesi ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü sanayi odası İstanbul Sanayi Odası (İSO), bir kez daha TOS+H Expo’nun güvenilir ortağı olacak. İstanbul Sanayi Odası, TOS+H Expo Fuarı’nda kendi standlarıyla (İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Sanayi Odası Belgelendirme A.Ş.) yer alırken, İSO İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu ile de Deprem ve Afetten Korunma konularına odaklanacak.

Fuar sırasında Genel Kurul’unu gerçekleştirecek olan TİGİAD da kendi standında işyerinde sağlık ve güvenlik konularında uzman sunumlarıyla fuara ayrı bir renk katacak.

"TOS+H Expo 2024 çerçevesinde bölgedeki iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bu önemli platformu birlikte genişletmek amacıyla İstanbul Sanayi Odası (İSO) ile işbirliğimizi yoğunlaştırıyoruz. Bu ortaklık sayesinde, Türkiye’de güvenli bir çalışma ortamının geliştirilmesine birlikte kararlı bir katkıda bulunuyoruz.” diyor A+A ve küresel A+A Etkinlik Portföyü Direktörü Lars Wismer.

Ayrıca yeni kurulan Start-up Zone, yeni firmalara yenilikçi çözümler ve vizyoner fikirler sunmaları ve ağ oluşturmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Messe Düsseldorf tarafından yerel organizatör Tezulaş Fuar ile işbirliği içinde düzenlenen TOS+H Expo, iş sağlığı ve güvenliği alanında dünyanın en büyük ihtisas fuarı A+A ile yakından bağlantılı. Etkinlik, merkezi bir konumda bulunan ve toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilen İstanbul Kongre Merkezi'nde (ICC) gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/tos-h-expo-2024---5-turk-is-guvenligi-ve-sagligi-fuari_202193.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!