Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Türkiye EUREKA Dönem Başkanlığı Açılış Konferansı

Pazar odaklı, kısa sürede ticarileşebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik projelerin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu EUREKA Programı’nın Temmuz 2012 – Haziran 2013 tarihleri arasındaki dönem başkanlığını Türkiye üstlenecek. Bu kapsamda Dönem Başkanlığı Açılış Konferansı 13 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul'da yapılacak.

yapi.com.tr

Toplantılar

Türkiye EUREKA Dönem Başkanlığı Açılış Konferansı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Temmuz 2012
YER: İstanbul Kongre Merkezi
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

TÜBİTAK EUREKA Ofisi

DİĞER BİLGİLER:

EUREKA Proje Sorumlusu
Hasan Burak Tiftik
T: +90 312 468 53 00 / 3461
E: eureka@tubitak.gov.tr

+ Ajandama Ekle

Pazar odaklı, kısa sürede ticarileşebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik projelerin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu olan EUREKA Programı’nın Temmuz 2012 – Haziran 2013 tarihleri arasındaki dönem başkanlığını Türkiye üstlenecek. EUREKA 2012-2013 Türkiye Dönem Başkanlığı öncesi belirlenen stratejik yol haritasında, dönem başkanlığının Türkiye sanayisi ve kobiler adına bir fırsata dönüştürülmesi hedefleniyor.

Türkiye 2012-2013 EUREKA Dönem Başkanlığı kapsamında öncelikli olarak Dönem Başkanlığı Açılış Konferansı 13 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Düzenlenecek olan konferansa Ar-Ge faaliyetlerini uluslararası seviyeye çıkartmayı arzulayan tüm firmalar davetli.

Konferans kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve TÜBİTAK Başkanı Sayın. Dr. Yücel Altunbaşak açılış konuşmalarını gerçekleştirecekler. Konferans, EUREKA Programı kapsamındaki fırsatların değerlendirileceği panellerle devam edecek. Konferans süresince simültane tercüman imkanı bulunacak.

Konferans gündemine ulaşmak için tıklayınız.

Konferansa katılacak temsilcilerin her firma veya kurumdan en fazla 2 kişi olacak şekilde Konferansa katılması önemle rica olunuyor. Konferansa katılmak isteyenlerin 29 Haziran 2012 tarihine kadar kayıt olması gerekiyor.

Konferansa kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Önemli Not: Konferansa kayıt olan temsilcilerin kayıt formları tarafımızca değerlendirildikten sonra kayıt teyit maili kendilerine kayıt tarihini takiben 1 hafta içinde gönderilecek.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/turkiye-eureka-donem-baskanligi-acilis-konferansi_100598.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!