Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

ULI Genç Liderler Real Estate 101 Eğitim Programı- IV

Real Estate 101, IV. Konusu olan ‘Gayrimenkul Finansmanı 1. Bölüm’ ile ULI Yürütme Kurulu Üyesi ve DTZ Pamir & Soyuer kurucu ortağı, Firuz Soyuer ile yeni faaliyet dönemine "merhaba" diyor. ULI Türkiye Genç Liderler organizasyon komitesi tarafından düzenlenen Real Estate 101 Eğitim Programı ile katılan kişilerin, gayrimenkulun farklı alanlarında

yapi.com.tr

Eğitimler

ULI Genç Liderler Real Estate 101 Eğitim Programı- IV
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 Kasım 2008 09:30
YER: Yapı Endüstri Merkezi (YEM), Fulya, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: Evren İnal E: evreninal@yahoo.com YEM T: (212) 266 70 70 F: (212) 266 70 10
+ Ajandama Ekle

eal Estate 101, IV. Konusu olan ‘Gayrimenkul Finansmanı 1. Bölüm’ ile ULI Yürütme Kurulu Üyesi ve DTZ Pamir & Soyuer kurucu ortağı, Firuz Soyuer ile yeni faaliyet dönemine "merhaba" diyor.

ULI Türkiye Genç Liderler organizasyon komitesi tarafından düzenlenen Real Estate 101 Eğitim Programı ile katılan kişilerin, gayrimenkulun farklı alanlarında temel konularda bilgi sahibi olması ve Türkiye’de bu konudaki eğitim açığının bir ölçüde kapatılması amaçlanıyor.

Temel bir gayrimenkul eğitim dizisi olan program, gayrimenkul yatırımı konusunda finansal analizleri yapmak için gerekli yöntemleri ve teknikleri değerlendirme ve tahmin metodlarını öğretmei hedefliyor. İki bölümde ele alınacak olan bu konu, gayrimenkul yatırımları konusunda karar verme sürecinin temel yapısını oluşturuyor. Bu bağlamda gayrimenkul yatırımı için finans analizi yöntemleri, değerlendirme yöntemleri, nakit akışı analizi, fizibilite çalışmaları, farklı lokasyonlarda ve arazi kullanımlarında projelerin finansmanı gibi konular tartışılacak.

Firuz Soyuer

1993 yılında İstanbul, Türkiye’de kurulan DTZ PAMIR ve SOYUER GAYRIMENKUL DANIŞMANLIK şirketinin kurucu ve yönetici ortaklarındandır. DTZ’e katılmadan önce Soyuer, 1991 ve 1993 yılları arasında İstanbul’da Colliers International şirketinde Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.

1990 ve 1991 yılları içinde Bankers Trust Co. ile ortaklığı olan Türk Ticaret Bankası’nın bir üyesi olarak çalıştı. Soyuer, 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1988 yılında Carbondale, Southern Illinois University’de finans konusunda lisansüstü derecesini aldı. Soyuer, 2003 yılından bu yana Sermaye Piyasası Kurumu’nun değerleme uzmanlarından biri olarak çalışıyor.

 Firuz Soyuer 1991 yılından beri ULI üyesi olması yanında, 2003 yılından bu yana ULI Türkiye Yönetim Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme bölümünde misafir ögretim görevlisi olarak, 2003 yılından beri Gayrimenkul Pazar Araştırması ve Gayrimenkul Finansı konularında ders veriyor.

Bu eğitim sadece ULI üyelerine açık olup katılım 40 kişi ile sınırlıdır.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uli-genc-liderler-real-estate-101-egitim-programi--iv_64372.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!