Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

ULI Türkiye Genç Liderler Grubundan "Gayrimenkul Değerleme" Eğitimi

ULI Türkiye Genç Liderler Organizasyon Komitesi, Real Estate 101 eğitim programı kapsamında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş Genel Müdürü ve Lisanslı Değerleme Uzmanı Işıl Dinçer'in eğitmenliğinde "Gayrimenkul Değerleme" toplantısı düzenliyor.

yapi.com.tr

Eğitimler

ULI Türkiye Genç Liderler Grubundan "Gayrimenkul Değerleme" Eğitimi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 30 Ocak 2010 14:26
BİTİŞ TARİHİ: 30 Ocak 2010 13:00
YER: Dedeman Otel, Esentepe, İstanbul
DİĞER BİLGİLER: Burçin Yıldıran T: 212 334 78 21
+ Ajandama Ekle

ULI Türkiye Genç Liderler Organizasyon Komitesi, Real Estate 101 eğitim programı kapsamında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş Genel Müdürü ve Lisanslı Değerleme Uzmanı Işıl Dinçer’in eğitmenliğinde “Gayrimenkul Değerleme” toplantısı düzenliyor.

Gayrimenkul Değerleme eğitiminin birinci bölümünde değerleme ve değerleme uzmanlığı konusuna genel bir giriş ile; değerleme ve değerleme uzmanlığı tanımları yapılarak, Türkiye'deki mevzuat uyarınca değerleme uzmanının kimlere hizmet verdiği, verilen hizmetlerin çeşitliliği gibi konulara değinilecek. İkinci bölümde ise değerleme teknikleri, değerleme süreci ve adımları, mevzuat-değerleme ilişkisi anlatılarak, konut kredilerinin genel durumu, Amerika Örneği ile gayrimenkul değerlemenin ve değerin önemi kavramlarından, bahsedilecek ve soru-cevap seansıyla eğitim sonlandırılacak.

Işıl Dinçer kimdir?
Değerleme ve danışmanlık konusunda on iki yıldan uzun süredir çalışan Işıl Dinçer, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü'nde yaptı. Dinçer 2001 yılında yine aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı.

1997-1998 yılları arasında Çağdaş Mühendislik Limited Şirketi'nde harita mühendisi, 1998-2004 yılları arasında ise Harkap Mühendislik Limited Şirketi'nde büro şefi olarak çalışan Dinçer, 2004 yılında dahil olduğu Türkiye Sınaî Kalkınma Bankası Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'de Değerleme Uzmanı olarak görev aldı. Dinçer aynı zamanda Sermaye Piyasası Kurulu Lisansı almaya hak kazandı. Aynı şirkette 2006 yılında yöneticilik görevine getirilen Dinçer, 2008 yılında ise Genel Müdürlüğe vekaleten atandı ve 2009 başında da görevi asaleten devraldı.

Katılımın 45 kişi ile sınırlı olduğu eğitime kayıt olmak için lütfen katılım formunu doldurunuz.

Üye olmak için lütfen tıklayınız.

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uli-turkiye-genc-liderler-grubundan-gayrimenkul-degerleme-egitimi_76037.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!