Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: ZeroBuild Forum’21
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

İnşaatta Kalite Zirvesi'ne...

Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'nde İkinci Buluşma

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) tarafından 2009 yılında ilk kez gerçekleştirilen "Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi", bu sene 02 Kasım 2010 tarihinde İstanbul Four Seasons Otel Atik Paşa Salonu'nda yerli ve yabancı birçok üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr

Toplantılar

Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'nde İkinci Buluşma
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 2 Kasım 2010
YER: İstanbul Four Seasons Otel, Beşiktaş - İstanbul
DÜZENLEYEN: İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD)
DİĞER BİLGİLER: A: Four Seasons Hotel Bosphorus, Çırağan Cad. No. 28, Beşiktaş - Istanbul T: (212) 296 24 74
+ Ajandama Ekle

B> İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) tarafından 2009 yılında ilk kez gerçekleştirilen “Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”, bu sene 02 Kasım 2010 tarihinde İstanbul Four Seasons Otel Atik Paşa Salonu’nda yerli ve yabancı birçok üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

İnşaat sanayisinde ortak vizyon oluşturmak amacıyla sanayicileri ve sektör derneklerini bünyesine katarak 20 bin üreticiye ulaşan İMSAD, “II. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” ile “Küresel Rekabet ve İhracat” konusunu çeşitli oturumlarla değişik açılardan masaya yatıracak. Zirvede “İnşaat Sanayisinin Küresel Rekabet Gücü”, “İnşaat Sanayisinde Dış Pazarlar ve İhracat”, “Sürdürülebilir Gelecek için İnşaat Malzemesi” ve “Rekabet Edebilirlik için İnovasyon” oturumları yer alacak.

Sektörün gerçek gücünü ortaya koyabilmeyi ve güç birliğini sağlamayı amaçladıklarını vurgulayan İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, zirve hakkında şunları dile getiriyor:

“Türkiye’nin kaliteli hizmet anlayışında istikrar gösteren güçlü markalara ihtiyacı var. Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektöründe var olan ve yaratılacak markalar için gelenekselleşen Uluslararası İnşaatta Kalite Zirve’sinde tüm sektör ile bir araya gelmeyi hedefliyoruz. İMSAD olarak bu zirve ile tüm inşaat sektörü üyelerini kucaklayarak, sıkıntıları tespit etmek ve doğru çözümleri bulmak istiyoruz. Bir yandan inşaat sektörüne ışık tutmak, müteahhitleri, tasarımcıları dinlemek diğer yandan da kamuya danışmak, biz sanayicileri konuşturmak üzere önemli bir zirve yapıyoruz.”

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı(UNDP), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Türkiye Kalite Derneği (KalDer), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği (TMMMB), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Türkiye İnşaat Sanayisi İşveren Sendikası (İNTES) tarafından desteklenen zirvenin özel sponsoru İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), platin sponsoru Kalekim, altın sponsoru BASF olurken ODE Yalıtım, Baumit, Con-imex, EKY Eczacıbaşı Koramic Yapı Kimyasalları, Yapı-Endüstri Merkezi, Türk Ytong gümüş sponsorlar arasında yer alacak.

Ayrıca zirvede İMSAD Dergi iletişim sponsoru olarak yer alırken, Bloomberg HT medya sponsoru, YAPI Dergisi ve www.yapi.com.tr medya ortağı olacak.

Etkinlik programı için lütfen ilerleyiniz.   >>>>>>>

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uluslararasi-insaatta-kalite-zirvesinde-ikinci-bulusma_82621.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!