Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı

Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı

yapi.com.tr

Fuarlar

Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 1 Kasım 2007
BİTİŞ TARİHİ: 4 Kasım 2007
YER: Kültürpark Fuar Alanı, İzmir
DÜZENLEYEN: Yapı-Endüstri Merkezi
DİĞER BİLGİLER: T: (212) 219 39 39 F: (212) 225 66 23 E: pazarlama@yem.net
+ Ajandama Ekle

apı-Endüstri Merkezi tarafından her yıl düzenlenen ve yapı sektöründe yılın son buluşması olacak olan Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı, 1- 4 Kasım 2007 tarihleri arasında Kültürpark Fuar Alanı’nda kapılarını açıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi her yıl düzenlediği yapı fuarlarının İstanbul ve Ankara’dan sonra son durağı olan İzmir’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Yapı profesyonelleri, yapı sektörüne hizmet veren firmalar İstanbul ve Ankara’dan sonra Türkiye’nin 3. büyük yapı fuarı olan Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı ’nda 13. kez buluşarak; Ege Bölgesi’nde hızla büyüyen inşaat sektörünün nabzını tutacak. Türk yapı malzemesi piyasasının bel kemiğini oluşturan 200’ü aşkın katılımcı firma, yapı profesyonelleri ve 25.000’e varan ziyaretçi potansiyeli ile biraraya gelerek hem en önemli ürünlerini, teknoloji ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulacak hem de bire bir bağlantı kurma şansını yakalayacak.

İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki her geçen gün artan inşaat yatırımlarının yoğunluğuna ve turizm amaçlı yapılaşmanın büyümesine paralel olarak her yıl büyüme gösteren Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı , müşteri portföyünü geliştirme açısından sektöre hizmet veren firmalar için önemli bir fırsat olma özelliğini taşıyor. Fuar aynı zamanda 200’ü aşkın katılımcısına, 11.500 m² sergileme alanı ile üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelere, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına ev sahipliği yapıyor.

Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı Etkinlik Programı

Doğan Hasol İmza Günü
1 Kasım 2007, Perşembe, Saat: 15.00
Kültürpark Fuar Alanı, Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı Ana Giriş Fuayesi, YEM Kitabevi

Prof. Doğan Kuban Konferansı ve İmza Günü
“Kubbeli Mekanın Evrensel Boyutu”, Osmanlı Anıtsal Mimarisinin Evrenselliği
İmza Günü:
2 Kasım 2007, Cuma, Saat: 17.00
Konferans: 2 Kasım 2007, Cuma, Saat: 18.00- 19.30
İzmir Sanat, Kültürpark 26 Ağustos Kapısı, İzmir

Uluslararası Yapı 2007 İzmir Fuarı Sergilenecek Ürün Grupları
Aktarım Gereçleri (Y.Merdiven, Asansör, vb.), Arıtma Sistemleri, Asma Tavan Sistemleri ve Aksesuarları, Bağlantı-Tespit Elemanları, Banyo-Mutfak Donatımları, Beton-Donatı ve Ekipmanları, Bilgisayar Yazılımları, Bina İçi Donatım, Mobilyalar, Borular ve Yardımcı Ekipmanlar, Boya – Vernik, Bölme Duvarlar, Cam ve Saydam Elemanlar, Cephe ve Çatı Kaplamaları, Çevre Düzenleme, Duvar Elemanları ve Blokları, Duvar ve Döşeme Kaplamaları, Elektrik-Aydınlatma, Enerji, Güvenlik Sist ve Bina Otomasyonu, Hazır Harç ve Sıva, Isı, Su, Ses, Yangın Yalıtımı, Isıtma-Havalandırma-Soğutma, İskele-Kalıp ve Ekipmanları, İş Makineleri ve El Aletleri, Gayrımenkul Pazarlama, Hizmetler, Kapı Sist. ve Aksesuarları, Nalburiye, Panjur, Stor ve Jaluzi, Pencere Sist. ve Aksesuarları, Prefabrike Elemanlar ve Aksesuarlar, Profiller, Sauna ve Yüzme Havuzları, Tasarım Hizmetleri, Tesisat Ekipmanları, Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcılar, Bağlayıcılar, Yapısal Çelik Elemanları ve Aksesuarları, Yayın Kuruluşları, Yönlendirme Sist. ve Teşhir Elemanları yer alıyor.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uluslararasi-yapi-2007-izmir-fuari_56455.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!