Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Yapı 2004 Gaziantep Fuarı Sona Erdi...

10 Haziran Perşembe günü düzenlenen bir törenle Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep Vali Yardımcısı Mehmet Kurtoğlu ve Gazi

Yapı-Endüstri Merkezi/Murat Uymuşlar

Fuarlar

Yapı 2004 Gaziantep Fuarı Sona Erdi...
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 Haziran 2004 07:27
BİTİŞ TARİHİ: 14 Haziran 2004 07:27
+ Ajandama Ekle

0 Haziran Perşembe günü düzenlenen bir törenle Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep Vali Yardımcısı Mehmet Kurtoğlu ve Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer tarafından açılan Yapı 2004 Gaziantep Fuarı 13 Haziran Pazar günü sona erdi.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük buluşması Yapı 2004 Gaziantep Fuarı, 10-13 Haziran tarihleri arasında Gaziantep Sanayi Odası Fuar Alanı'nda ziyaretçilerini ağırladı.

YEM'in her yıl düzenlediği İstanbul, Ankara ve İzmir'deki yapı fuarlarına ek olarak, kuruluşunun 36. yılında yeniden düzenlediği 'Yapı Gaziantep Fuarı' yaklaşık 100 firmaya, 5 bin metrekarelik alanda ev sahipliği yaptı.


Yapı 2004 Gaziantep Fuarı komşularımızla ilişkilerimizi güçlendiriyor

Yapı sektörünün uzun zamandır beklediği 'Yapı Gaziantep Fuarı' sektörün dev firmalarına da ev sahipliği yaptı. Katılımcı firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin profesyonellerine tanıtarak yeni yatırım imkanları elde ettiler.

Üretici firmalar açısından bölgedeki tek ve en etkili tanıtım imkanı yaratan Yapı 2004 Gaziantep Fuarı'na Almanya, Amerika, Finlandiya, İngiltere, Hollanda gibi ülkelerden de temsilci firmalar katıldı. Yaklaşık 20 bin ziyaretçinin katıldığı fuarda özellikle Suriye, Irak ve İran'dan ziyaretçilerin de bulunması fuara olan ilginin büyüklüğünü göstermesi açısından dikkat çekiciydi.

Suriye ile olan sınır ticaretinin canlı tuttuğu bir bölge olan Gaziantep ve çevresi, özellikle konut ve endüstri yapıları konusunda hareketli bir bölge olma özelliğini taşıyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yapi-2004-gaziantep-fuari-sona-erdi-_12923.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!