Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Yapı 2005 Gaziantep Fuarı Açılıyor

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yapı sektöründeki firmalara kendilerini en etkili şekilde tanıtma imkanı yaratan, Yapı 2005 Gaziantep Fuarı, 9-12 Haziran 2005 tarihleri arasında Gaziantep Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde Yapı-Endüstri Merkezi tarafından üçüncü kez düzenlenecek.

yapi.com.tr

Fuarlar

Yapı 2005 Gaziantep Fuarı Açılıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 9 Haziran 2005
BİTİŞ TARİHİ: 12 Haziran 2005
+ Ajandama Ekle

üneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yapı sektöründeki firmalara kendilerini en etkili şekilde tanıtma imkanı yaratan, Yapı 2005 Gaziantep Fuarı, 9-12 Haziran 2005 tarihleri arasında Gaziantep Sanayi Odası Fuar Merkezi’nde Yapı-Endüstri Merkezi tarafından üçüncü kez düzenlenecek.

Yapı sektörünün dev firmalarına ev sahipliği yapacak ve firmalara en yeni ürün ve teknolojilerini Güneydoğu Anadolu Bölgesi profesyonellerine tanıtma imkanı sunacak Yapı 2005 Gaziantep Fuarı, 125 firmayı, 10.000 ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerini, sosyo-ekonomik yönden geliştirme görevini üstlenmiş durumda olan, özellikle tekstil ve sanayi yatırımlarının çokluğu ile dikkat çeken, Güneydoğu Anadolu’nun lokomotif şehri Gaziantep, yapı sektörü için alternatif bir pazar niteliği taşımaktadır. Suriye ile olan sınır ticaretinin canlı tuttuğu bir bölge olan Gaziantep ve çevresi, özellikle konut ve endüstri yapıları konusunda hareketli bir bölge özelliğine sahiptir. Yapı-Endüstri Merkezi sektördeki öncü rolünü sürdürerek, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinin bu ayrıcalıklı buluşmasına ev sahipliği yapmaktadır.

Geçtiğimiz yıl ikincisi gerçekleştirilen ve sadece Türkiye’nin değil sınır komşularının da yatırımlarında karar merkezi olan Yapı 2004 Gaziantep Fuarı’na 100’e yakın firma katılmış ve fuarı 7.623’e yakın yapı profesyoneli ziyaret etmiştir. Gaziantep’te olduğu kadar çevre iller ve sınır ülkelerde de yankı uyandıran fuar, aynı zamanda bölge inşaat sektörüne de ivme kazandırmıştır.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen ve yapı sektörünün Güneydoğu Anadolu’daki en büyük buluşması olan fuara Suriye, Irak ve İran’dan da ziyaretçilerin katılması bekleniyor.

Fuar ile ilgili detaylı bilgiye www.yem.net sitesinden ulaşabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yapi-2005-gaziantep-fuari-aciliyor_27812.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!