Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Tasarım Bilkent '18
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Yapı Sektörü Profesyonelleri Müteahhitlik Firmaları ile Buluşuyor

Müteahhit firmaların satın alma kadrolarına ulaşmak isteyen sektör profesyonellerine İstanbul İnşaatçılar Derneği üyesi 30 müteahhit firmanın satın alma yöneticileri ile bir araya gelme şansı sunan etkinlik, 28 Haziran 2012 Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleşecek.

yapi.com.tr

Buluşmalar

Yapı Sektörü Profesyonelleri Müteahhitlik Firmaları ile Buluşuyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Haziran 2012 09:00
BİTİŞ TARİHİ: 28 Haziran 2012 18:00
YER: Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)
ŞEHİR: İstanbul
DÜZENLEYEN:

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) işbirliğiyle.

DİĞER BİLGİLER:

İletişim:
Neslihan Küçükaslan
T: (212) 2667070 / 354

+ Ajandama Ekle

Yapı malzemesi üreticileri, proje yönetim firmaları ve projelere özgü ürün ve hizmet tedarik eden firmalar… Sektör profesyonelleri, müteahhit firmaların satın alma kadrolarına ulaşmak, kendi ürün ve hizmetlerini tanıtmak için çabalıyorlar. Çoğu zaman uzun uğraşlarla kurulabilen ikili ilişkiler, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği’nin (İNDER) yarattığı profesyonel iş görüşmeleri platformu aracılığı ile artık bir gün gibi kısa bir zamanda kurulabiliyor.

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) üyesi müteahhitlik firmalarının satın alma yöneticileri ile yapı sektörü profesyonellerini aynı platformda bir araya getirecek ve bir tam gün sürecek etkinlik kapsamında; müteahhitlik firmaları ile yapı sektörü profesyonelleri, eşit sürede yüz yüze görüşmeler yaparak müteahhitlik firmalarının projeleri ve firmaların hizmetleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunacaklar.

Müteahhit firmaların satın alma kadrolarına ulaşmak isteyen sektör profesyonellerine İstanbul İnşaatçılar Derneği üyesi 30 müteahhit firmanın satın alma yöneticileri ile bir araya gelme şansı sunan etkinlik, 28 Haziran 2012 Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) gerçekleşecek.

Firma sayısının 30 ile sınırlı olacağı etkinliğin kayıtları devam ediyor. Bu firmaların görüşme şansı bulacağı müteahhitlik firmalarından bazıları ise; Teknik Yapı, Ağaoğlu, Soyak, İnanlar, Aşçıoğlu, Denge İnşaat, Gürallar Yapı, Dap Yapı, Seba İnşaat, Ofton İnşaat, Akdağlar, Garanti Koza, Doğa Gayrimenkul, Canan Yapı olarak sıralanıyor.

Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yapi-sektoru-profesyonelleri-muteahhitlik-firmalari-ile-bulusuyor_100506.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!