Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Yeni Nesil İklimlendirme Semineri

Sürdürülebilirlik Akademisi ve Rehau işbirliği ile 17 Nisan 2012 tarihinde, Prof. Dr. Gerhard Hausladen’ın katılımı ile Swissôtel’de "Yeni Nesil İklimlendirme Çözümleri Semineri" gerçekleştirilecek. Türkiye’de bir ilk uygulama modeli olan, "Binalarda ve Endüstriyel Yapılarda Düşük Sıcaklıkta Yerden Isıtma ve Yüksek Sıcaklıkta Tavandan

yapi.com.tr

Toplantılar

Yeni Nesil İklimlendirme Semineri
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 Nisan 2012 13:00
BİTİŞ TARİHİ: 17 Nisan 2012 17:00
YER: Swissôtel The Bosphorus, istanbul
DÜZENLEYEN: Sürdürülebilirlik Akademisi ve REHAU işbirliğinde
DİĞER BİLGİLER: Sena Özgören E: sozgoren@odakkurumsal.com.tr
+ Ajandama Ekle

ürdürülebilirlik Akademisi ve Rehau işbirliği ile 17 Nisan 2012 tarihinde,  Prof. Dr. Gerhard Hausladen’ın katılımı ile Swissôtel’de "Yeni Nesil İklimlendirme Çözümleri Semineri" gerçekleştirilecek. Türkiye’de bir ilk uygulama modeli olan, "Binalarda ve Endüstriyel Yapılarda Düşük Sıcaklıkta Yerden Isıtma ve Yüksek Sıcaklıkta Tavandan Serinletmenin Önemi ve İklimlendirmede Sürdürülebilirlik Etkileşimi" söz konusu seminerde paylaşılacak.

Technische Universität München Bina İklim Bilimleri ve Servisleri Başkanı ve aynı zamanda  “climadesign” yüksek lisans programının kurucusu olan Prof. Dr. Gerhard Hausladen’nın konuşmacı olarak yer alacak. Yeni Nesil İklimlendirme Semineri’nde; enerji’den ekserji’ye binalar ve yerleşim yerlerinde geleceğin enerji modeli, yeni nesil iklimlendirme çözümleri ile işverimliliği ve yaşam kalitesinin arttırılması, bu sistemlerin türkiye’de ilk uygulama modelleri, mimari projelerde uygulamaları ile avantajları konularında katılımcılar bilgilendirilecek.

Hausladen “Enerji’den Ekserji’ye Binalar ve Yerleşim Yerlerinde Geleceğin Enerji Modeli” konusunu paylaşırken, Rehau Doğu Avrupa Bölgesi Yapı Tekniği Müdürü Jörg Eberhardt da “Yeni Nesil İklimlendirme Çözümleri ile İşverimliliği ve Yaşam Kalitesinin Arttırılması” konusunu dinleyicilere aktaracak. Steellife Genel Müdürü Bülent Aydın ise Türkiye’de “Mimari Projelerde Uygulama ve Avantajları“ ilk uygulamaları ile konuları da katılımcılarla paylaşılacak.

Sürdürülebilirlik Akademisi’nin tüm çalışmalarında olduğu gibi Yeni Nesil İklimlendirme Semineri de ‘Karbon Nötr’ olarak organize edilerek, eğitim süresince ortaya çıkan CO2 emisyonları hesaplanıp karbon denkleştirilmesi yapılacak ve seminerin doğadaki karbon ayak izi silinecek.

Yeni Nesil İklimlendirme Çözümleri semineri ücretsiz katılım ile gerçekleşecektir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yeni-nesil-iklimlendirme-semineri-_91268.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!