Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Yunus Aran Konferansları Başlıyor

2004-2005 akademik yılı içinde yer alacak olan Yunus Aran Konferansları dizisi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde 20 Aralık 2004, Pazartesi

yapitr/Deniz TÜRKERİ

Toplantılar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 20 Kasım 2004 14:30
BİTİŞ TARİHİ: 20 Kasım 2004
+ Ajandama Ekle

004-2005 akademik yılı içinde yer alacak olan Yunus Aran Konferansları dizisi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde 20 Aralık 2004, Pazartesi günü başlıyor.

Prof. Dr. İonna Kuçuradi'nin sunacağı ilk konuşmanın konu başlığı "Felsefe ve Etik". Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Oditoryumu'undaki konferansın saati 14:30 ve katılım ücretsizdir.

Yunus Aran Konferansları Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü 1999 mezunu Mimar Yunus Aran'ın (1976-2000) anısını yaşatmak için O'nun tutku ile bağlı olduğu mesleğinde yapılacak akademik ve kamusal etkinliklerin O'nu anmanın en anlamlı yöntemlerden biri olduğunu paylaşan ailesi ve arkadaşları tarafından düzenlenmektedir.

Yunus Aran Konferansları 5.yılında, Akademik Danışma Kurulunun önerileri doğrultusunda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin mimarlık-şehircilik kuram, pratik ve eğitimine, birikimlerine katkıda bulunmak, ve uluslararası üne sahip kimi mimarları ulusal mimarlık ailesi ile tanıştırmak amacı ile sürdürülmektedir.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yunus-aran-konferanslari-basliyor_20942.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!