Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

10 Arıtma Tesisi Daha Kurulacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yerleşim yerlerinin atık su sorununu çözmek amacıyla 48 milyon TL harcayarak 9 arıtma tesisi kurmuştu. Daha temiz bir çevre için bunlara yenileri eklenecek. 2010-2014 Stratejik Planı’nda 10 yeni tesisin faaliyete geçmesi öngörüldü.

Milliyet Gazetesi
10 Arıtma Tesisi Daha Kurulacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, yerleşim yerlerinin atık su sorununu çözmek amacıyla 48 milyon TL harcayarak 9 arıtma tesisi kurmuştu. Daha temiz bir çevre için bunlara yenileri eklenecek. 2010-2014 Stratejik Planı’nda 10 yeni tesisin  faaliyete geçmesi öngörüldü.

İzmirli olmak tartışılacak

Ege Üniversitesi İzmir Uygulama ve Araştırma Merkezi’yle İzmir Mülkiyeliler Birliği’nin işbirliğinde düzenlenen "İzmirli Olmak Sempozyumu" yarın başlıyor. Ahmet Piriştina Kent Arşivi’nde gerçekleştirilecek dört günlük etkinlikte 11 ayrı oturumda 55 katılımcı, İzmir’in tarihi, coğrafyası, kültürel ve ekonomik geçmişi-geleceği, kent yapısı, sosyolojik durumu gibi konularda 37 sunum yapacak. Ayrıca "İzmir Mutfağı" paneli, dört  poster sunumu, konser ve film gösterimi de olacak.

Aliağa-Menderes hattı ihalesi gerçekleşti

İzmir Büyükşehir Belediyesi,daha önce itirazlar nedeniyle iptal edilen Aliağa Menderes Raylı Sistem Projesi haberleşme ve sinyalizasyon ihalesini gerçekleştirdi. OAO-Baumann-Doyap A.Ş. iş ortaklığı 7 milyon 78 bin 390 Euro, Savronik Sistem A.Ş.
7 milyon 246 bin Euro, Alcatel Lucent Teletaş A.Ş.  ise 7 milyon 389 bin Euro teklif verdi. İncelemenin ardından ihalenin sonuçlandırılacağı bildirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/10-aritma-tesisi-daha-kurulacak_73548.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!