Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.


Haberler Yapı Multimedya;
Ideal Standard’ın Red Dot’tan Ödüllü Tasarımı “Evo Jet Diamond” Ideal Standard’ın Red Dot’tan Ödüllü Tasarımı  “Evo Jet Diamond”

Ideal Standard, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan Red Dot ile ödüllendirildi. “Uluslararası Red Dot“ ödüllerinde “En İyi... »

yapi.com.tr
Türkiye’nin En Kapsamlı Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi Kayseri’de İnşa Ediliyor Türkiye’nin En Kapsamlı Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi Kayseri’de İnşa Ediliyor

Toplam 8300 m2 inşaat alanına sahip Erciyes Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi'nin inşaatı Kayseri’de devam ediyor. Sabri Paşayiğit... »

yapi.com.tr
AOÇ’de Ağaç Kıyımı Binicilk Tesisleri ile Devam Ediyor AOÇ’de Ağaç Kıyımı Binicilk Tesisleri ile Devam Ediyor

Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ)’de yol yapım çalışmaları için ağaçların kesildiğini açıklayan Mimarlar Odası Ankara Şubesi, “Saray için binicilik... »

yapi.com.tr
Restorasyonu Tamamlanan Davutağa Camisi İbadete Açılıyor Restorasyonu Tamamlanan Davutağa Camisi İbadete Açılıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Davutağa Camisi'nin restorasyonunu kurul onaylı projesine uygun olarak tamamladı. cami, 25 Mayıs Cuma Günü,... »

yapi.com.tr
Haydarpaşa Garı Havadan Görüntülendi Haydarpaşa Garı Havadan Görüntülendi

İstanbul’un en önemli simge yapılarından tarihi Haydarpaşa Garı restorasyon çalışmalarıyla yeni çehresine kavuşurken, tarihi garın içi ilk... »

yapi.com.tr
"Türkiye İMSAD Geleceğe Yatırım Ödülleri’" Sahiplerini Buldu "Türkiye İMSAD Geleceğe Yatırım Ödülleri’" Sahiplerini Buldu

"Türkiye İMSAD Geleceğe Yatırım Ödülleri 2017", inşaat sektörünün en önemli uluslararası organizasyonu Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da... »

yapi.com.tr
Beyazıt Kütüphanesi'ne Uluslararası Ödül Beyazıt Kütüphanesi'ne Uluslararası Ödül

2018 Kütüphane İç Mekan Tasarım Ödülleri'nin kazananları açıklandı. Tabanlıoğlu Mimarlık, Beyazıt Devlet Kütüphanesi renovasyon projesi... »

yapi.com.tr
Ofis Tasarımında 2018-2019 Trendleri Ofis Tasarımında 2018-2019 Trendleri

Interface’in davetlisi olarak İstanbul’a gelen trend danışmanı Phil Pond, 10 Mayıs'ta the Seed’de “Yarın Bugün” başlıklı bir söyleşi gerçekleştirdi.... »

Phil Pond, tasarım, trend, Interface, ofis tasarımı, Yapı Medya İletişim
Eşek Heykeli de Fayda Etmedi Eşek Heykeli de Fayda Etmedi

Eskişehir’in en yoğun noktalarından olan Porsuk kenarında, çekirdek kabuklarını yere atan vatandaşlara mesaj amaçlı olarak konulan ‘Çekirdek... »

yapi.com.tr

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!