Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

3M’den Endüstriyel Çözümler Platformu

3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, uygulama ve üretim süreçlerinde karşılaşılan temel sorunlar ve bu sorunlara getirilecek çözümler yer alıyor. Sürekli geliştirilen, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirilen dinamik bir içerik sunan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor.

yapi.com.tr
3M’den Endüstriyel Çözümler Platformu

Müşterilerine daha yakın olma stratejisi doğrultusunda pazarlama, satış ve teknik ekiplerinin ortak çalışması ile müşteri içgörülerini dinleyen 3M, 'Endüstriyel Çözümler' projesiyle uygulamalarda ve üretim süreçlerinde karşılaşılan temel sorunları ve bu sorunlara getirilecek çözümleri müşterileriyle paylaşıyor.

3M’in müşterilerinden gelen geri bildirimlerle sürekli geliştirdiği, yeni ürünler ve çözümlerle zenginleştirdiği dinamik bir içeriğe sahip olan platform, 3M’in çözüm ortağı kimliğini ön plana çıkarıyor. 3M Endüstriyel İş Kolu’nun sunduğu çözümleri ortak bir platformda birleştiren 3Mendustriyelcozumler.com sitesinde, farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin iş süreçlerinde karşılaştıkları zorluklar ortaya konuluyor. Bu sorunların çözümleri anlatılırken, videolar ve uygulama resimleri kullanarak doyurucu ve ilgi çekici bir içerik sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/3mden-endustriyel-cozumler-platformu_129456.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!