Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ABD ile İnşaatta İşbirliği Arayışı

Türk ve Amerikalı müteahhitlik firmaları İstanbul'da biraraya gelerek, üçüncü ülkelerde ortak yatırım ve Afganistan'ın yeniden yapılanmasında işbir

Dünyab>Türk ve Amerikalı müteahhitlik firmaları İstanbul'da biraraya gelerek, üçüncü ülkelerde ortak yatırım ve Afganistan'ın yeniden yapılanmasında işbirliği imkanını görüşecekler.
Türk-Amerikan İş Konseyi'nden yapılan açıklamaya göre, Konsey çatısı altında faaliyet gösteren İnşaat ve Taahhüt Komitesi ile muhatap kuruluşu American Turkish Council'in (ATC) İnşaat Komitesi tarafından organize edilen "ABD Hükümeti İhale Şartları Semineri" 27 Ocak tarihinde İstanbul'da yapılacak.

Toplantının, Türk müteahhitlik firmalarını ABD hükümetinin özellikle uluslararası ihalelerine ve kontratlarına katılım kuralları ve başvuru şekilleri konusunda bilgilendirmek ve buna bağlı olarak üçüncü ülkelerde ortak yatırım imkanları ve Afganistan'ın yeniden yapılanması için Türk-Amerikan firmalarının işbirliğini güçlendirmeyi amaçladığı bildirildi.

Conrad Otel'de gerçekleştirilecek toplantıya, Türk-Amerikan İş Konseyi İnşaat ve Taahhüt Komitesi Başkanı Süreyya Yücel Özden, komite üyeleri, sektör temsilcileri ile Amerikalı firmaların temsilcileri katılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/abd-ile-insaatta-isbirligi-arayisi_3130.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!