Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ABD'de Satıyor Türkiye'de Yapıyor

ABD'de Satıyor Türkiye'de Yapıyor

Vatan Gazetesi
1 ABD'de Satıyor Türkiye'de Yapıyor

BD'de lüks konut alım-satımı yapan Abdullah Acar, Türkiye'de yeni projelere imza atıyor. Silivri'de 72 villanın inşaatına başlayan Acar, Bodrum'da yabancılara satmak için konut yapacağı arsa arıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski yöneticilerinden, Acar Holding'in patronu Abdullah Acar, arkadaşını ziyaret için gittiği Miami'de önce kendi ev sahibi oldu, ardından da lüks konut alım-satımına soyundu.

Acar Enterprise isimli bir şirket kuran Acar, Miami'de Courts Brickell Key, Asia Brickell Key, Carbonell Brickell Key, Biscayne 900, One Miami, Everglades, Marinablue, Marquiz, BrickeU 500, Metl, Met2, Met3, Dupont, Paramount, The Plaza ve Epic gibi lüks projelerden 30 daire aldı.

Önce kendisine ev aldı
Şu anda yeni projelerden ilk haberdar olan 50 firmadan biri olduklarını belirten Abdullah Acar, "Ben 7 yıldır buradayım. Başta kendime ev aldım. Sonra yatırım olsun diye yer aldım. Çok talep gelince 447 bin dolara aldığım evi tüm masraf çıktıktan sonra 609 bin dolara sattım. Sonrasında bunu işe dönüştürdük. İki yatırım şirketi, bir de alım-satın yapan şirket kurduk. Şu anda elimizde 30 daire var" diye konuştu.

ABD'de müteahhit firmalarla iş birliğine gitmeye hazırlandıklarını belirten Acar, Florida'da konut ve arazi geliştirme projeleriyle ilgilendiklerini söyledi. Acar, aldıkları konutları tanıtmak için showroom kuracaklarını da sözlerine ekledi.

Silivri'de villa yapıyor
Abdullah Acar, Türkiye'de de boş durmuyor. Silivri'de 72 konutluk villa satışına başlayan Acar, Nisan ayında Acar Yapı Sunset Villaları adını taşıyan bu villaların satışına başlayacak. Hepsinin kendine ait havuzu ve bahçesi bulunan villaların metrekare fiyatı ise 800 dolar olacak. Acar, bu rakamın piyasa fiyatlarının yüzde 20 altında olduğunu söyledi.

Acar, Bodrum'da da arazi arayışında olduklarını kaydetti. Acar, "Bodrum'da yabancılara satmak üzere lüks konutlar yapmayı planlıyoruz. Birkaç arazi seçeneği var. Bunlardan birini seçip en kısa sürede projeyi başlatmak istiyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/abdde-satiyor-turkiyede-yapiyor_42977.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • ACAR HOLDİNG A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah ACAR Beyi Bu Başarılarından Dolayı Kutluyorum. Bundan Sonraki Çalışma Hayatında Üstün Başarılar Diliyorum. (Çankırı Ortopedik Özürlüler Dernegi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ) YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!