Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Acil Bina Aranıyor

SSK Bakırköy Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, hastalar başka binaya aktarılıp onarım yapılmazsa çökecek. Hastası, refakatçısı ve pe

Milliyet
Acil Bina Aranıyor

BİNA İNŞAAT, ONARIM...

MUHTELİF İNŞAATLAR YAPTIRILACAK - Tokat Valiliği İl Özel İdaresi İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, "açık teklif usulü" ile muhtelif ilçelerdeki sulama tesisi ve kanal inşaatları ihale edilecek. Keşif bedelleri 26 milyar lira ile 169 milyar lira arasında değişen ihale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.30`da başkanlıkta yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, İl Özel İdare Müdürlüğü Encümen Şube Müdürlüğü`nden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

TERMİNAL İNŞAATI YAPTIRILACAK - Safranbolu Belediye Başkanlığı`nca, şehirlerarası otobüs terminali kaba inşaatı, "kapalı teklif eksiltme usulü" ile ihale edilecek. Tahmini keşif bedeli 224 milyar lira, geçici teminatı ise 6.7 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 31 Temmuz 2002 tarihinde saat 15.00`de belediyede yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde belediyeden bedeli mukabili teminedilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

GÜÇLENDİRME İKMAL İNŞAATI YAPTIRILACAK - İstanbul Valiliği`nce, İstanbul Adalet Binası güçlendirme ikmal inşaatı işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 389 milyar lira, geçici teminatı ise 11.6 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 13 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de İstanbul Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nde yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde aynı yerden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

OKUL İNŞAATI YAPTIRILACAK - Çanakkale İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, Yenice İlçesi Kalkım Beldesi 12 derslikli ilköğretim okulu inşaatı ihale edilecek. Tahmini bedeli 750 milyar lira, geçici teminatı ise 22.5 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 13 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.30`da başkanlıkta yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde aynı yerden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.-İNŞAAT MALZEMESİ...

MICIR TEMİNİ VE NAKLİ YAPTIRILACAK - Adana Vilayeti İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, köy yollarının yapımında kullanılmak üzere muhtelif miktarda mıcır temini ve nakliyesi işi, "açık teklif usulü"ile ihale edilecek. Keşif bedelleri 184 milyar lira ile 325 milyar lira arasında değişen ihale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 9.30`da başkanlıkta yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Adana Valiliği İl Daimi Encümen bürosundan temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

ONARIM VE GÜÇLENDİRME İŞİ YAPTIRILACAK - Düzce Valiliği İl Daimi Encümeni Başkanlığı`nca, eski hizmet binasının onarımı ve güçlendirme işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 310 milyar lira, geçici teminatı ise 9.3 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Düzce İl Özel İdare Müdürlüğü`nde yapılacak.Şartnamesi mesai saatleri içinde Düzce Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ile Özel İdare Müdürlüğü`nden temin edilebilir. İhalede (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.-ELEKTRONİK...

ŞEBEKE İŞLERİ YAPTIRILACAK - MEDAŞ Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce, muhtelif ilçe, köy ve kasabaların alçak ve orta gerelim elektrik şebekesi işleri, "kapalı zarf teklif almak"suretiyle ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, her dosya için ayrı bedel ödenerek, MEDAŞ Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü`nden teminedilebilir. Teklif mektupları, 29 Temmuz 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek.

TESİS İŞİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Şanlıurfa Elektrik Dağıtım MüesseseMüdürlüğü`nce, Şanlıurfa ili ve ilçelerinde 7 adet tek tip 3 hücreli, 2 adet 107 hücreli kök binalarının orta gerelim elektrik direklerinin dikilmesi işi, "kapalı zarf usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 155 milyar lira, geçici teminatı ise 4.7 milyar lira olarak belirlendi. Şartnamesi mesai saatleri içinde bedeli mukabili müdürlükten teminedilebilir. İhale, 16 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de TEDAŞ Şanlıurfa Müessese Müdürlüğü`nde yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/acil-bina-araniyor_5796.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!