Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ALPOLIC A2, ‘Yeni Nesil Yangından Korunma Standardı’na Göre En Üst Sınıfta

Bursa’da yapımı kısa süre önce tamamlanan Hilton Otel’in dış cephesinde Mitsubishi Alpolic A2 tercih edildi. Alpolic A2, yangın yalıtımında Avrupa Birliği’nin artık Türkiye’de de geçerli olan ‘Yeni Nesil Yangından Korunma Standardı’na göre en üst sınıf olan zor yanıcı kompozit panel. A2 sınıfı Alpolic panellerdeki özel mineral dolgu 21,5 metrenin

yapi.com.tr
ALPOLIC A2, ‘Yeni Nesil Yangından Korunma Standardı’na Göre En Üst Sınıfta

Bursa’da yapımı kısa süre önce tamamlanan Hilton Otel’in dış cephesinde Mitsubishi Alpolic A2 tercih edildi. Alpolic A2, yangın yalıtımında Avrupa Birliği’nin artık Türkiye’de de geçerli olan ‘Yeni Nesil Yangından Korunma Standardı’na göre en üst sınıf olan zor yanıcı kompozit panel. A2 sınıfı Alpolic panellerdeki özel mineral dolgu 21,5 metrenin üzerindeki tüm binalarda zorunlu olan yüksek yangın yalıtımını sağlıyor.

Exova Warringtonfire Center’da gerçekleştirilen testlere göre ALPOLIC, EN 13501-1: 2007 standardında A2, s1-d0 sınıfında yer alıyor. 09 Eylül 2009 tarih ve 27344 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik’te Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” AB 2000\147\ec sayılı komisyon kararında tanımlanan EN 13501-1 standartlarıyla tam uyum gösteriyor. Bursa Hilton Otel projesinde de  20 bin metrekare Sparkling White Alpolic A2 kullanıldı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/alpolic-a2-yeni-nesil-yangindan-korunma-standardina-gore-en-ust-sinifta_91847.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!