Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Antcam, Yılda 100 Bin Metrekare Isı cam Üretiyor

Antcam Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen, “Antcam AŞ, 10 bin metrekarelik cam fabrikasında Avusturya ve İtalyan teknolojisi ile Avrupa standartlarında üretim yapıyor. Türkiye Şişe Cam Fabrikaları’nın Antalya Yetkili Satıcısı Antcam Pazarlama AŞ, iş merkezlerinin taahhüt işlerine ve otel, tatil köyü gibi büyük projelere imzasını atıyor. Firmamız,

kobiden.com
Antcam, Yılda 100 Bin Metrekare Isı cam Üretiyor

İş merkezi, tatil köyü, otel ve toplu konut projelerinin cam işlerini üstlenen Antcam, yılda 100 bin metrekare ısı cam üretiyor. Firma hakkında bilgi veren Antcam Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen, “Antcam AŞ, 10 bin metrekarelik cam fabrikasında Avusturya ve İtalyan teknolojisi ile Avrupa standartlarında üretim yapıyor. Türkiye Şişe Cam Fabrikaları’nın Antalya Yetkili Satıcısı Antcam Pazarlama AŞ, iş merkezlerinin taahhüt işlerine ve otel, tatil köyü gibi büyük projelere imzasını atıyor. Firmamız, Akdeniz Bölgesi’nin Mersin’den Bodrum’a kadar olan kıyı şeridi piyasasında pazar payının yüzde 40’ına sahip” diye konuştu.

1992 yılında cam işleme tesisini kurduklarını kaydeden Özgen, cam işlemede Bizote, Rodaj, Düz Rodaj, Kumlama, Kanal, Forma makinelerine sahip olduklarını söyledi. 1997 yılında  tam otomatik bilgisayarlı cam kesim hattı ve tam otomatik ısı cam üretim hattını devreye soktuklarını dile getirdi. Özgen, şunları söyledi: “2006 yılında modern fabrikayı genişleterek 10 bin metrekare kapalı alana çıkardık. Avrupa standardında en son teknoloji ile üretim yapıyoruz. Altınova’da bulunan fabrikamızda yeni full otomatik kesim hattı, jumbo cam kesim hattı, lamine kesim hattı, ikinci ısıcam makine parkuru ile üretim kapasitesini artırdık. Özgen, “Aynı zamanda PVC ve alüminyum doğrama fabrikalarının cam ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. 10 bin metrekare kapalı alanda 100’e yakın çalışanımız ile yılda 100 bin metrekare ısı cam üretiyoruz. Hizmet anlayışımız ise kaliteli ürün, kaliteli hizmet” diye konuştu.

Taahhüt ettiği firmalar üzerinden Kazakistan, Dubai ve Azerbaycan’a ihracat yapan firma bölgede, birçok iş merkezi, tatil köyü, otel ve toplu konut projelerinin cam işlerini üstlenerek, binaların dış cephe camlarından, dekoratif camlara kadar cam üretimi yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/antcam-yilda-100-bin-metrekare-isi-cam-uretiyor_75438.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!