Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ariston Thermo Group'ta 'Yeni Stratejiler Yeni Ürünler' Toplantıları

Isıtma sektörünün dünya devi Ariston Thermo Group, Balıkesir ve Çanakkale ısıtma sektöründeki yetkili firmalar ve uzmanlarla “Yeni Stratejiler, Yeni Ürünler” konulu toplantılarda bir araya geldi. Ariston Thermo Group bilgilendirme toplantıları, 16 Haziran’da Balıkesir Basri Otel’de, 17 Haziran’da da Çanakkale Akol Otel’de gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
Ariston Thermo Group'ta 'Yeni Stratejiler Yeni Ürünler' Toplantıları

Isıtma sektörünün dünya devi Ariston Thermo Group, Balıkesir ve Çanakkale ısıtma sektöründeki yetkili firmalar ve uzmanlarla “Yeni Stratejiler, Yeni Ürünler” konulu toplantılarda bir araya geldi. Ariston Thermo Group bilgilendirme toplantıları, 16 Haziran’da Balıkesir Basri Otel’de, 17 Haziran’da da Çanakkale Akol Otel’de gerçekleştirildi. Eğitimlerde Ariston Thermo Group’un Türkiye pazarına yeni sunduğu, sıcak su ve ısıtma ihtiyacı için tasarlanmış güneş sistemleri ve kazanlar tanıtıldı. Ayrıca toplantıya katılan sektör çalışanlarına duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ve kaskad sistemleri hakkında da detaylı bilgi verildi. Isıtma destekli, cebri sirkülasyonlu güneş sistemleri ilgi gördü.

Ariston Thermo Group’tan Temiz Enerjiye Büyük Yatırım

Yenilenebilir enerji kaynaklarının gelişmesi ve tercih edilebilmesi için AR-GE çalışmaları yapan Ariston Thermo Group, İtalya’nın Marce bölgesinde güneş enerji sistemleri üretim tesisi kurarak üretim kapasitesini tüm dünyada genişletiyor. Merkezde üretilen güneş enerjisi sistemleri termik güneş teknolojileri kolektörlerin yanı sıra sıcak kullanım suyu sağlayıcı güneş enerji sistemleri de üretiliyor. Senelik 300 bin m² üretime ulaşması öngörülen farklı türlerde güneş enerji sistemleri ve güneş panelleri üretimi yapılan tesislerde, ayrıca gerekli labratuarları bünyesinde barındıran bir Ar-Ge merkezinin yanı sıra bir istifleme merkezinin de hayata geçirilmesi  planlanıyor.

Ariston Thermo Group

Ariston Thermo Group ısıtma  ve kullanım suyu sistemlerinin üretim ve pazarlamasında lider olan çok uluslu bir şirket. 2008 yılında 1.2 milyar Euro ciro elde eden Ariston Thermo Group, yılda 6.5 milyon adet ürün üretiyor. 10 ülkeye yayılmış 19 üretim tesisi, 6 bin 800 çalışanı ve 26 ülkede 40 şubesi ile 150’den fazla ülkede dağıtım ağına sahip. Ariston, Elco ve Chaffoteaux ana markaları altında ısıtma sistemleri ve servislerinde geniş bir ürün gamına sahip. Grup, enerji verimliliği konusundaki verdiği önemi yenilenebilir enerji sistemlerine yapılmış olan güçlü yatırımlarla ve yüksek tasarruf sağlayan yoğuşmalı kombiler, güneş panelleri, ısı pompaları ve yüksek kapasiteli su ısıtıcıları geliştirerek destekliyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/ariston-thermo-groupta-yeni-stratejiler-yeni-urunler-toplantilari_70230.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!