Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Arsası Olana İstediği Yerde İstediği Model Eston Villa

90 günde teslim, 17 farklı mimari model ve 10 yıl taşıyıcı sistem yapı garantisi ile Türkiye'de ilk kez bir ev markası yaratan Eston Villa, 1.Yapım Ortakları Toplantısı'nı İstanbul'da gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
1 Arsası Olana İstediği Yerde İstediği Model Eston Villa

0 günde teslim, 17 farklı mimari model ve 10 yıl taşıyıcı sistem yapı garantisi ile Türkiye'de ilk kez bir ev markası yaratan Eston Villa, 1.Yapım Ortakları Toplantısı'nı İstanbul'da gerçekleştirdi. Eston Villa markalı ev, site, okul ve diğer çeşitli inşaat projeleri gerçekleştiren yapım ortağı kuruluşlar, 2007'yi "perakende inşaat" alanında atılım yılı ilan ettiler. Eston Villa, yapım ortaklarının etkinliğini ve sayısını artırarak, Eston Villa markalı bina sayısını, gelecek yıl iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Eston Villa'nın 1.Yapım Ortakları Toplantısı'na, İstanbul'dan Eskişehir'e, Çanakkale'den Adana'ya kadar, Türkiye'nin farklı bölgelerinde perakende inşaat gerçekleştiren 14 Yapım Ortağı kuruluşun yöneticileri katıldı. Eston ve Eston Villa yöneticileri ile birlikte inşaat sektöründeki gelişmeleri değerlendiren yapım ortakları, "Markalı ev" konseptinin sunduğu avantajların Türkiye'de henüz yeni tanındığını vurgulayarak, gelecek yıl perakende inşaat alanında önemli bir talep artışı beklediklerini vurguladılar.

Eston Villa 1. Yapım Ortakları toplantısının açılış konuşmasını yapan Eston Genel Müdürü Salih Kuzu, Eston'a güvenen bir grup girişimci ile birlikte bir hayali gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, Eston Villa'nın yapım ortakları ile güçbirliği halinde, bundan sonra hızlı bir büyüme sürecine girdiğini söyledi. Eston Villa Müdürü Kaan Yücel ise, özellikle Avrupa'da, perakende ev sektöründe dev markalar yaratıldığını ve bu markaların her yıl binlerce ev inşaatını tamamlayıp, milyonlarca Euro'luk cirolara ulaştığını vurguladı. Alman Weber Hause markasının gelişiminden örneklerle, perakende ev sektörünün potansiyelini yapım ortaklarına aktaran Kaan Yücel, Eston Villa'nın, ilk kuruluş yıllarında bugün kendi ülkesinde önemli bir inşaat firması olan Weber Hause'dan da daha iyi bir performans yakaladığını vurguladı. Toplantıda konuşan diğer Eston Villa yöneticileri de, hafif çelikten, betonarmeye kadar günümüzün en modern yapı tekniklerine sahip olduklarını ve daha avantajlı yeni malzemeler ile uygulamaları belirlemek için yurt dışında araştırmalarını aralıksız sürdüklerini belirttiler.

Büyeme stratejilerini belirlediler
Eston'un güvencesiyle, her tür yapı tekniğini kullanarak 90 günde Eston Villa markalı anahtar teslimi perakende evler üreten yapım ortakları, toplantıda ayrıca, gelecek yıllara ilişkin büyüme stratejilerine yön verecek çalışmalara da katıldılar. Management Center uzmanlarının yönetiminde gerçekleştirilen strateji belirleme ve swot analiz çalışmasında, Eston Villa yapım ortakları, markalarının güçlü ve zayıf yönleri konusundaki düşünceleriyle, pazardaki fırsat ve tehditlere ilişkin öngörülerini, Eston yöneticileriyle paylaşma fırsatı elde ettiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/arsasi-olana-istedigi-yerde-istedigi-model-eston-villa_46716.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Çok iyi ama o kadar param yok. Kiradayım. İnşallah bir gün olur. Allah yolunuzu açık etsin. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!