Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Artema Ürünleri “Avrupa Su Etiketi”ni Taşıyacak!

Artema, Avrupa Su Etiketi (European Water Label) sertifikasını aldı. Artema ürünlerinin su tüketim seviyesi, artık ambalajından takip edilebilecek.

yapi.com.tr
Artema Ürünleri “Avrupa Su Etiketi”ni Taşıyacak!

Avrupa Su Etiketi (European Water Label) sertifikasını alan Artema, enerji miktarını gösteren etiketler gibi, su tüketimini belirten etiketi kullanmaya başlayarak, müşterisiyle doğrudan iletişime geçecek. Türkiye’den bir markaya ilk kez verilen Avrupa Su Etiketi sertifikası, bundan böyle Artema ürünlerinin ambalajlarına yerleştirilerek, kullanıcıya, armatürün su tüketim seviyesini gösterecek.

Su tüketimi konusunda şeffaflığı amaçlayan ve tasarruflu ürünleriyle öne çıkan Artema; inovatif ve teknolojiyi yakından takip eden banyo ve mutfak aksesuvarlarının yanı sıra, çevrecilik anlayışıyla da standartları zorladığını kanıtlıyor. Artema, etiketler aracılığıyla, kullanıcılara objektif bilgi vermeyi hedeflerken, tüm dünyada Avrupa Su Etiketi sahibi olan sayılı markalardan biri oluyor.

Artema, Blue Life adını verdiği anlayış doğrultusunda; tüm üretim, tasarım ve yönetim süreçlerinde enerji ve doğal kaynak tüketiminin ve karbon salımının azaltılmasına özen gösteriyor. Avrupa Su Etiketi; doğal kaynakların korunması için geleceğe yatırım yapan Artema’nın, dünyaya sürdürülebilir katkılarda bulunduğunu gösteriyor. İlk kez 2011 yılında üreticilere verilmeye başlanan Avrupa Su Etiketi sertifikası, çevre dostu banyo ve mutfak ürünlerinin tüketiciyle buluşmasında önemli bir rol oynuyor.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/artema-urunleri-avrupa-su-etiketini-tasiyacak_116524.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!