Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Bir İşçi Ölümü Daha!
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bilgi Mimarlık'tan Yapım Yönetimi Yüksek Lisans Programı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Yapım Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı başvuruya açıldı. Programın indirimli kayıt için son başvuru tarihi, 24 Haziran 2016.

yapı.com.tr
Bilgi Mimarlık'tan Yapım Yönetimi Yüksek Lisans Programı

İnşaat sektörünün MBA'i olarak kabul edilen, alanın tecrübeli akademisyenleri ve sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ile kurulan programa; Mimarlık Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İşletme ve İktisat Fakülteleri lisans programlarından mezun öğrenciler kabul ediliyor. Programın mezunları, inşaat firmalarının maliyet tahmini, teklif hazırlama, şantiye ön hazırlıkları gibi ofis çalışmalarının çeşitli gruplarında, inşaatı gerçekleştirme aşamasının çeşitli evre ve pozisyonlarında; ayrıca proje yönetim firmalarında ve büyük mimarlık ofislerinin proje ve ofis yönetimi departmanlarında inisiyatifli, kalifiye yönetici sıfatıyla çalışmak üzere formasyon ediniyorlar.

Yapım Yönetimi programı, Türkiye ekonomisinin motor ve kilit sektörü olan inşaat sektörünün ihtiyacı olan kalifiye yönetici adayı profesyonellerin yetiştirmeyi hedefliyor. Programın işleyişi, Bilgi Üniversitesi'nin en tecrübeli olduğu alanlardan biri kabul edilen MBA ile senkronik bir yapı içinde tasarlanmış. Öğrenciler başta MBA olmak üzere İşletme ve Ekonomi Bölümü tarafından yürütülen programlardan ders seçebiliyorlar. Program içeriğindeki derslere ek olarak, sektör profesyonelleri tarafından verilen seminerler ve konferanslar ile teknik bilgi ve tecrübe aktarımının yanı sıra sektör temsilcilerinin kişisel başarı öyküleri ve kariyer öğütleri ile de öğrencilerin gelişim ve çalışma hayatına katkı sağlanması hedefleniyor.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bilgi-mimarliktan-yapim-yonetimi-yuksek-lisans-programi_145312.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!