Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Isı Sistemleri, Bayi Eğitimlerinin İlkini Tamamladı

Bosch termoteknoloji iş kolunun Bosch Isı Sistemleri bölümünün Isısan Akademi bünyesinde, bayilerinin yetkinliğini artırmak, sektörel gelişime destek vermek amacıyla düzenlediği, Mayıs ayına kadar devam edecek olan beş aşamalı eğitim paketinin birinci etabı tamamlandı.

yapi.com.tr
Bosch Isı Sistemleri, Bayi Eğitimlerinin İlkini Tamamladı

Bosch termoteknoloji iş kolunun Bosch Isı Sistemleri bölümünün Isısan Akademi bünyesinde, bayilerinin yetkinliğini artırmak, sektörel gelişime destek vermek amacıyla düzenlediği ve Mayıs ayına kadar devam edecek olan beş aşamalı eğitim paketinin birinci etabı tamamlandı. Isısan bölge müdürlüklerindeki Isısan Akademi Eğitim Salonları’nda ve Kayseri’de olmak üzere 8 bölgede düzenlenen Bosch markalı Bireysel Isıtma Cihazları eğitimlerine Bosch Isı Sistemleri bayileri büyük ilgi gösterdi.

Bayilerin yoğun katılım gösterdiği eğitimlerde, konvansiyonel kombiler, yoğuşmalı kazan ve kombiler, kontrol üniteleri ile ilgili pazarlamaya yönelik bilgiler verilerek, kombi ve baca montajlarında dikkat edilmesi gereken konular işlendi.

Eğitimler Mayıs sonuna kadar devam edecek

Bireysel Isıtma Cihazları eğitimi, Bosch Isı Sistemleri’nin Mayıs ayı sonuna kadar planladığı beş aşamalı eğitimlerin ilkini oluşturuyor. Yoğuşma teknolojisi ve kaskad uygulamalar konulu ikinci eğitim 11 Şubat – 7 Mart 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bosch Termoteknik Sanyi ve Ticaret A.Ş.

Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992 yılından bu yana, Manisa’da bulunan 109 bin m² toplam alana sahip fabrikasında, hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan gazlı kombi cihazları, gazlı şofbenler ve komponentler üretiyor. Bosch Termoteknik’in önümüzdeki senelerdeki stratejik hedefleri arasında, yoğuşmalı teknoloji, güneş enerjisi ile çalışan ürünler gibi enerji tasarrufu sağlayan teknolojilere odaklanmak yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-isi-sistemleri-bayi-egitimlerinin-ilkini-tamamladi_66851.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!