Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Termoteknik Yönetiminde Bayrak Teslimi

Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ticari ve Finansal İşler Başkan Yardımcısı görevine Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Bosch Termotechnika s.r.o. Genel Müdürü Klaus Peter Bredfeldt atandı.

yapi.com.tr
Bosch Termoteknik Yönetiminde Bayrak Teslimi

Manisa’da faaliyet gösteren Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ticari ve Finansal İşler Başkan Yardımcısı görevine Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Bosch Termotechnika s.r.o. Genel Müdürü Klaus Peter Bredfeldt atandı.

Bredfeldt’in atamasından önce, Bosch Termoteknik Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı ve Bosch Termoteknik Dış Ticaret A.Ş. Genel Müdürü unvanını Roger Meinert taşıyordu. Meinert, 1 Mart 2009 tarihinden geçerli olmak üzere; ABD’deki İklimlendirme / Havalandırma İş Ünitesi, Ticari ve Finansal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak yeni sorumluluklar üstlenecek.

Bredfeldt aynı zamanda İstanbul-Tuzla Deri ve Endüstri Serbest Bölgesi’nde kurulu olan Bosch Termoteknik Dış Ticaret A.Ş. ile yine merkezi İstanbul’da bulunan Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş.’de Ticari ve Finansal İşler Başkan Yardımcısı görevlerini de üstlenmiş oldu.

1953 yılında Şili’de doğan Klaus Peter Bredfeldt; 1979 yılında Hamburg Üniversitesi Endüstriyel İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Bosch’un çeşitli satış organizasyonlarında Yönetici Adayı olarak çalışmaya başladı.  Sonrasında Bosch Denetim Departmanı’nda denetçilikten baş denetçiliğe kadar yükseldi ve arkasından Bosch’un Stuttgart’ta dizel pompaları üretimini gerçekleştiren fabrikasında Lojistik Direktörü olarak görev yaptı.  Robert Bosch GmbH Otomasyon Bölümü’nde (Stuttgart) Mali ve İdari İşler Müdürü, ardından Santiago/Şili’de kurulu bulunan Bosch grubu şirketlerinden Junkers S.A. Genel Müdürü, 2005-2009 arasında da Krnov, Çek Cumhuriyeti’nde kurulu bulunan Bosch Termotechnika s.r.o. Genel Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Klaus Peter Bredfeldt,  Almanca, İngilizce ve İspanyolca biliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-termoteknik-yonetiminde-bayrak-teslimi_67687.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!