Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bu Fuardaki Ürünler Evleri Güzelleştirecek

Kamu ve özel sektör temsilcilerini buluşturan A-TECH - Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı, ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarda elektrik sektörünün devleri geleceği değiştirecek akıllı bina teknolojilerini tanıtacak.

yapi.com.tr
Bu Fuardaki Ürünler Evleri Güzelleştirecek

A-TECH - Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı, 'Kamu ve özel sektörü buluşturan fuar’ mottosuyla ikinci kez Ankara Congresium Fuar Merkezi’nde 22 Kasım'da başlayacak. Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda yaklaşık 100 katılımcı firma stantlarıyla yeri alacak. 25 Kasım'a kadar açık olacak fuarda ziyaretçilerin yüzde 98’inin sektör temsilcilerinden oluşması ve ziyaretçi sayısının 5 bini geçmesi bekleniyor.

Fuardaki ürünler evleri güzelleştirecek
A-TECH - Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı'nda insanların hayatını kolaylaştıracak ve evleri daha da güzelleştirecek ürünler ziyaretçilere tanıtılacak. Yerli üretime dikkat çeken üreticiler, sektördeki son teknolojik akıllı bina sistemlerini tanıtacak.

Yerli üretime dikkat çekilecek
Yerli üretime dikkat çektiklerini ve kamu çalışanlarını özel sektör temsilcileriyle bir araya getirdiklerini söyleyen Artı2 Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İpekçi, "Günümüzde artık her şey teknolojiye dayalı. Binaların elektrik tesisatları değişiyor, uzaktan kumandalı teknolojiden tutunda eve gitmeden ocağın yanması, doğalgazın açılması, lambanın söndürülmesi, açık unutulan suyun kapatılmasına kadar pek çok yenilik var. İşte bu teknolojik yenilikleri üreten firmalar fuarda yer alacak" diye konuştu.

 

Açılışı Çevre ve Şehircilik Bakanı yapacak
Fuarın açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un yapacağını ifade eden İpekçi, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da açılışa katılıyor.Firmalar fuarda ekonomik krize rağmen ayakta olduklarını ve üretime devam ettiklerini gösterecek. Ayrıca, yabancı firmalar da var ama bu firmaların yüzde 70'i Türkiye'de üretim yapıyor" ifadelerini kullandı.

"Tanıtım çok önemli"
Yeni üretilen ürünlerdeki tanıtımın önemine değinen İpekçi, "Ne kadar önemli teknolojik ürün üretirseniz üretin eğer ihtiyaç sahiplerine yeteri kadar tanıtım yapılmazsa o üretimin büyük bir anlamı kalmıyor, tanıtım çok önemli. Firmalar sektörle ilgilenen kamu çalışanlarıyla birebir görüşme, üretimdeki son teknolojiyi anlatma fırsatı yakalayacak. Kamu çalışanları ise ulaşamadıkları ya da yeni olan teknolojiyi görüp bilgi sahibi olacak" diye konuştu

 

 

 

 

ETİKETLER: A-TECH
http://www.yapi.com.tr/haberler/bu-fuardaki-urunler-evleri-guzellestirecek_168560.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!