Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Burdur’un Çehresi, Yeni Projelerle Değişiyor

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, hayata geçirilecek olan projelerle şehrin çok farklı bir görünüme sahip olacağını söyledi.

Zaman
Burdur’un Çehresi, Yeni Projelerle Değişiyor

urdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, hayata geçirilecek olan projelerle şehrin çok farklı bir görünüme sahip olacağını söyledi.

Şehir girişine yeni otogar yapımı, bin 8 konutun tamamlanması, pazar yeri düzenlemesi gibi çalışmalarla Burdur'un tamamen değişeceğini söyleyen Akkaya, "Projelerimiz tamamlandığında Burdur başka bir şehir olacak." dedi. Burdur'da gelişme adına önemli adımlar atıldığını ve bundan sonra da çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüleceğini bildiren Akkaya, şehrin kısa zamanda tanınamayacak kadar güzelleşeceğini söyledi. Bitirilen çalışmaların dışında birçok yeni proje hazırlandığını ve yapım aşamasına gelindiğini anlatan Akkaya, "Eski bir görünüme sahip olan otobüs terminali şehir dışına taşınacak. Onun hemen yanı başına sosyal ve turistik tesisler kurulacak. Bunun için hazırlıklar tamamlandı. En kısa zamanda ihale aşamasına geçilecek. Salı pazarının üzeri uzay çatı sistemi ile kapatılacak. Onun altındaki boş alana sosyal tesisler kurulacak. Bu alana spor ve sosyal aktivite merkezleri kurulacak.” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/burdurun-cehresi-yeni-projelerle-degisiyor_30648.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!