Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çatıcılar Derneği İlk Olağan Genel Kurul Toplantısını Yaptı

Çatıcılar Derneği ilk Olağan Genel Kurul toplantısını 14 Haziran 2003 saat 14.00'de Esentepe DEDEMAN otelinde 37 üyenin katılımı ile gerçekleştirdi. Y

ÇATIDERatıcılar Derneği ilk Olağan Genel Kurul toplantısını 14 Haziran 2003 saat 14.00'de Esentepe DEDEMAN otelinde 37 üyenin katılımı ile gerçekleştirdi. Yapılan seçimler neticesinde 2 yıl görev yapmak üzere 11 kişilik Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Sn. Dr. Erdener ILDIZ, Yönetim Kurulu Başkanı (ILDIZ DONATIM SAN. VE TİC. A.Ş.), Sn. Daniş NAVARO, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı (LAFARGE ÇATI ÇÖZÜMLERİ A.Ş.), Osman Nuri ÖZPAY, Levent ÜNÜVAR, Levent PELESEN, Salih Emin ÖZGÜR, Adil BAŞTANOĞLU, Atilla PEHLİVANOĞLU, Ahmet UYSAL, Ercüment YILDIR, Cafer Tayyar SELÇUK olduğu gibi, Denetleme Kurulu üyeliklerine ise, Sipahi BAŞOĞLU, Yener ÇAKI, Osman SEDEFOĞLU asil üyeliklerine seçilmişlerdir. Toplantı bitişinde Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Erdener ILDIZ, bir Teşekkür konuşması yapmıştır.

Sn. Dr. Erdener ILDIZ,

Geçen faaliyet döneminde çok ciddi çalışmalar yürütüldüğünü, ÇATIDER'in kuruluşunun tamamlandığını ve kurumsal bir kimlik kazandırıldığını belirtmiştir.

Yeni dönemde ise Teknik yöndeki çalışmalara ağırlık verileceğini bu amaçla kurulan komisyonlara üyelerimizin destek vermeleri gerektiğini ifade etmiştir.

Tüm bunlarla ilgili çalışmalar için derneğin, İstanbul Ticaret Odasında, meslek gruplarına, ayrı bir isim meslek grubu olarak isim açılmasına yönelik, çalışmalar başlatıldığını ve karşılaşılacak zorlukları bu kimlik ile çözeceklerini belirtmiştir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/caticilar-dernegi-ilk-olagan-genel-kurul-toplantisini-yapti_4919.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!