Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Clinton ve Schröder SİNPAŞ Bosphorus Conference için Geliyor

2 Kasım Pazartesi Günü İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirilecek 'Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik' temalı Bosphorus Conference’a, Clinton, Schröder, Sinpaş Grubu Başkanı Avni Çelik ve Türk-Amerikan İşadamları Derneği Başkanı Uğur Terzioğlu konuşmacı olarak katılacak. Bir dönem dünyaya yön veren liderler, yorucu ve zorlayıcı faktörlere rağmen

yapi.com.tr
Clinton ve Schröder SİNPAŞ Bosphorus Conference için Geliyor

35.Yıl etkinlikleri kapsamında yaz aylarında Julio Iglesias, Michael Bolton ve Gloria Estefan gibi dünya starlarını ağırlayan Sinpaş, şimdi de dünya liderlerine ev sahipliği yapacak. ABD 42. Başkanı ve William J.Clinton Derneği kurucusu Bill Clinton ve Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder Sinpaş için İstanbul’da buluşacak.

2 Kasım Pazartesi Günü İstanbul Conrad Otel’de gerçekleştirilecek 'Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik' temalı Bosphorus Conference’a, Clinton, Schröder, Sinpaş Grubu Başkanı Avni Çelik ve Türk-Amerikan İşadamları Derneği Başkanı Uğur Terzioğlu konuşmacı olarak katılacak. Bir dönem dünyaya yön veren liderler, yorucu ve zorlayıcı faktörlere rağmen başarılı liderlik hikayelerini katılımcılarla paylaşacak. Konferansta ayrıca Türkiye’nin jeopolitik önemi ve AB ilişkileri, Türkiye’de modern şehirleşme gibi Türkiye’nin gündemini etkileyecek konular ve Dünya gündemindeki konularla ilgili önemli açıklamalar yapılacak.

Sinpaş’ın TABA ve EPD işbirliği ile gerçekleştirdiği konferansa yaklaşık 900 kişinin katılması bekleniyor.

35. yaşında Sinpaş Grubu

35 yıldır konut sektöründe istikrarlı bir şekilde büyüyen Sinpaş, farklı sosyo-ekonomik statüdeki müşteri gruplarına cevap verebilmek için, farklı mimarilerde ve lokasyonlarda pek çok gayrimenkul geliştirme projesine imza atıyor. Binlerce aileyi hayallerindeki evlerine kavuşturan Sinpaş’ın ses getiren projeleri arasında Marenegro, Sealybria, Avangarden, Rumeli Konakları, Bosphorus City, Lagün, Aqua City 2010 sayılabilir.

Sinpaş, konut sektöründeki gelişimine paralel olarak, 90’lı yıllardan itibaren kurduğu iştirakleriyle birlikte sinerji içinde çalışıyor. Türkiye’nin ilk granit seramik fabrikası Seranit’le Türkiye’deki toplam granit seramik üretiminin yüzde 20 fazlasını tek başına üretiyor ve bunun yüzde  40’ını ihraç ediyor.
Mikron’S ile dünyanın en saf en beyaz kalsitini üretiyor, bunun yüzde 50’sini ihraç ediyor. Dekor’S ile kişiye ve kuruma özel binlerce dekorasyon projesi tasarlayıp uyguluyor. Vanucci markası ile mutfak ve banyo dolabı üretiminde de büyümeye devam ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/clinton-ve-schroder-sinpas-bosphorus-conference-icin-geliyor_73276.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!