Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Daikin Türkiye, Fabrikasında Üretim Gamını Genişletti

Daikin, Türkiye’de ürettiği ürünlere bir yenisini daha ekleyerek ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ’ modelini Sakarya’da bulunan fabrikasında üretiyor.

yapi.com.tr
Daikin Türkiye, Fabrikasında Üretim Gamını Genişletti

Daikin, Türkiye’de kurduğu fabrikasının üretim skalasına yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Sakarya Hendek’te 2019 yılında VRV iç ünite üretimine başlayan Daikin Türkiye, ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’ modelini bu fabrikada üretiyor. Hendek Fabrika’daki üretim, hem iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılıyor hem de Avrupa pazarına ihraç ediliyor. Tarihi dokunun gözetildiği projelerde ilk akla gelen çözüm olan VRV kasetli döşeme tipi iç ünite, renovasyon ve restorasyon projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca şık tasarımı ve kompakt yapısıyla villalar, camiler, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. 

 

 

Şık tasarımı ile iç ortam düzenine mükemmel uyum sağlayan ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’ modeli cihaz konfor, enerji verimliliği ve montaj esnekliğini bir arada sunuyor. Sessiz çalışan ürün, villalar, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için alternatif oluşturuyor. Saf beyaz ve demir grisi renklerden oluşan modern gövde zeminde şık bir görünüm sağlıyor. Yerden tasarruf edilmesi gereken durumlarda ünitenin ayakları sökülerek kolayca duvara monte edilebiliyor. Böylece cihazın altında birikebilecek tozlar da kolayca temizlenebiliyor. Kompakt boyutları sayesinde çok küçük montaj alanı gerektiren ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’, sadece 23 cm olması nedeniyle pencere altında kullanıma olanak veriyor. İç ünite üzerine monte edilebilen Daikin kablolu kumanda, cihazın kolayca ayarlanabilen 3 farklı fan hızında çalışarak iç ortam sıcaklığının istenilen konfor seviyesinde tutulmasını sağlıyor. Üstün VRV teknolojisi daha iyi bir sıcaklık dağılımı sağlarken elektrik tüketimini de yüzde 30’a kadar düşürüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/daikin-turkiye-fabrikasinda-uretim-gamini-genisletti_180546.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!