Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dumankaya, Adres 3 ile 39 bin TL’den Konut Sahibi Yapmaya Devam Ediyor

Dumankaya İnşaat’ın Adres projesi 3. etap ile devam ediyor. İlk iki projenin gördüğü büyük ilgi neticesinde Dumankaya İnşaat’ın büyütme kararı aldığı projenin 3. etabında 148 daire bulunuyor ve proje toplamda 708 konuta erişiyor. Adres 3’te fiyatlar Adres 1 ve 2’deki gibi yine 39 bin TL’den başlıyor.

yapi.com.tr
Dumankaya, Adres 3 ile 39 bin TL’den Konut Sahibi Yapmaya Devam Ediyor

Dumankaya İnşaat’ın Adres projesi 3. etap ile devam ediyor. İlk iki projenin gördüğü büyük ilgi neticesinde Dumankaya İnşaat’ın büyütme kararı aldığı projenin 3. etabında 148 daire bulunuyor ve proje toplamda 708 konuta erişiyor. Adres 3’te fiyatlar Adres 1 ve 2’deki gibi yine 39 bin TL’den başlıyor. 5200 m2 alan üzerine inşa edilecek Adres 3’te 37–39 m2’lik stüdyo, 50–57 m2’lik 1+1, 80–81 m2’lik 2+1den oluşan farklı birçok konut tipi bulunuyor.

Adres’in 3. etabını değerlendiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “46 yıllık Dumankaya markasına duyulan güven ve doğru zamanda doğru projeler geliştirmemizin sonucunda Adres 1 ve 2’nin tüm satışlarını çok kısa bir sürede tamamlayarak konut alıcısını tekrardan harekete geçirmiş ve sektöre ilham kaynağı olmuştuk. Şimdi, Adres 3 ile bu başarıyı yineleyerek konut yatırımcısının adresi olmaya devam etmek istiyoruz. İstanbul’un yükselen lokasyonlarından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Adres 3 projesi yatırımcılar için çok iyi bir fırsat olarak öne çıkıyor. Çünkü Adres 1 ve 2’den konut alanlar kısa bir sürede %25 oranında kazandılar ve projenin yakın gelecekte yatırımcısına daha da kazandıracağını düşünüyoruz. Adres 1 ve 2’deki sunduğumuz avantajlı koşulları projenin 3. etabına da taşıdık ve bir önceki projelerde olduğu gibi Adres 3’ü de 39 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuyoruz ” dedi.

Tuzla Aydınlı’daki Adres 3 projesi, 148 konuttan oluşuyor. Proje, optimum kullanım alanlarına sahip stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipte konutları bünyesinde barındırıyor. Dumankaya’nın farklı mimari anlayışı bu projede de kendini gösteriyor. Adres’te dairelerin satış fiyatları 39.000 – 97.000 TL arasında değişiyor.  Projede 19 bin 500 TL’lik peşinatlarla 440 TL taksitle 72 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Adres’te daireler, akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunuyor. Bunun yanı sıra Adres’te geniş lobi alanı, açık yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik hizmeti, toplantı odası, yönetim odası, internet/posta odası gibi birçok sosyal donatı alanı bir arada yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dumankaya-adres-3-ile-39-bin-tlden-konut-sahibi-yapmaya-devam-ediyor_69267.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!