Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Dünya Markaları Nurus ile Ankara'da

Dünya Markaları Nurus ile Ankara'da

yapi.com.tr
Dünya Markaları Nurus ile Ankara'da

b>Nurus'un hem çalışma mekanlarında hem de günlük yaşamda insanı çevreleyen mobilya ve aksesuarları bir araya getirdiği Ankara mağazası yenilendi. Yaklaşık 80 yıl önce Ankara'da kurulan, Türk ofis mobilyası ve Türk tasarımının dünyadaki elçisi konumuna ulaşan Nurus, hem çalışma mekanları hem de günlük yaşamda insanı çevreleyen mobilya ve aksesuarları bir araya getirdiği yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Yenilenen Nurus Ankara mağazasında, çalışma mekanlarına yönelik, özgün tasarımlarla Ankara'da üretilen mobilyaların yanı sıra mekanların ve kişilerin kimliklerini belirginleştiren, tarzlarını tamamlayan ürünler yer alıyor. Nurus ürünleriyle aynı çatı altında, Nurus Elements etiketiyle sunulan ürünler, herkese yönelik, dünyaca ünlü markaların çok özel mobilya ve aksesuarlarından oluşuyor. Nurus Elements ile, Mandarina Duck, Danese Milano, Viabizzuno, Nava gibi dünyaca ünlü markaların çok özel tasarım ürünleri Nurus'ta bir araya geliyor.

Bugün yalnız Türkiye'de değil dünyada ofis mobilyaları konusunda öncü kabul edilen, bir çok uluslar arası tasarım ödülüne hak kazanmış Nurus, hem mekanların hem de kadın, erkek, genç, çocuk tüm bireylerin tarzlarını tamamlayan geniş ürün yelpazesi ile yeni mağazacılık anlayışını Ankara'ya taşıyor.

Nurus
Sektörde ilk ISO 9001 belgelerine sahip olan Nurus, 21 bin m2'lik kapalı alana sahip fabrikası ile üretim, taahhüt, servis ve pazarlama alanında faaliyet gösteren 4 ayrı şirketiyle hizmet veriyor. Nurus, sadece özgün tasarımların aday olabildiği, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan İF Design Award'ı 2001'de I/X Yönetici Grubu ile, 2004'de ise Kiss Çalışma Grubu ile kazanmıştı.

Taklamakan ürünü, Avrupa'nın en seçkin müzelerinden MARTa Herford Müzesi'nin koleksiyonuna seçildi ve daimi olarak müzede sergilenmeye başladı. Nurus, Türk endüstriyel tasarımın gelişmesinde ve Türk tasarımcılarının global pazara tanıtılmasında önemli rol oynuyor.
FIRA, BIFMA üyesi olan Nurus, Türkiye'de ilk sistem mobilyasını üreten firma. Nurus, bugün dünyanın 22 ülkesine kendi markasıyla satış yapıyor.

2005 sonunda Nurus, Levent'te açtığı 3000 m2'lik mağazasında sadece iş dünyası için değil tüm yaşam için tarz yaratan aksesuarları Nurus Elements markasını ekleyerek farklı bir mağazacılığa, yeni iş modeline adım attı. Nurus gustosuyla seçilmiş tasarım ürünlerin akıllı ve tarzı tamamlayan özellikleri ile Nurus Levent mağazasında birarada sunarak türünün ilk örneğini oluşturdu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dunya-markalari-nurus-ile-ankarada_43210.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!