Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Fütüristik Mimarinin Mimarı Türkiye'de

Çatı ve Cephe kaplama sektörünün öncü kuruluşlarından Botek İnşaat, İngiliz Corus'un Kalzip, Falzinc ve Titansilver ürünlerinin Türk pazarına girmesi ve bu ürünlerin profesyonellere tanıtılması amacıyla Green Park Merter Hotel'de "Fütüristik Mimari" ve "Geleceğin Enerjisi Güneş Enerjisi" temalı bir lansman toplantısı gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Fütüristik Mimarinin Mimarı Türkiye'de Sir Norman Foster Mimarlık ofisinden
Mathis Osterhage.

atı ve cephe kaplama sektörünün öncü kuruluşlarından Botek İnşaat, İngiliz Corus'un Kalzip, Falzinc ve Titansilver ürünlerinin Türk pazarına girmesi ve bu ürünlerin profesyonellere tanıtılması amacıyla Green Park Merter Hotel'de "Fütüristik Mimari" ve "Geleceğin Enerjisi Güneş Enerjisi" temalı bir lansman toplantısı gerçekleştirdi.

Fütüristik mimarinin önemli ürünleri olarak kabul edilen Kalzip, Falzinc ve Titansilver'ın sağladığı avantajlar ve yurt dışındaki uygulamalarının da tüm detaylarıyla anlatıldığı lansman gecesine, sunumuyla Sir Norman Foster Mimarlık ofisinden Mathis Osterhage eşlik etti. Mathis Osterhage, başta İngiltere olmak üzere, Amerika ve Avrupa'nın pek çok ülkesinde gerçekleştirdiği fütüristik tasarımlarıyla Sir Norman Foster Mimarlık ofisinin önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

Bu ürünlerin yanı sıra, Kalzip'in en son ürünü olan Aluplus Solar Sistem de aynı gecede Türk profesyonellerine tanıtılan ürünler arasındaydı. Kalzip Aluplus Solar Ürün Müdürü Dr. Jürgen Neuwald, en son teknolojiyle güneş enerjisinden elektrik üreten çatı sistemleri konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Geceye katılan profesyoneller; enerji maliyetlerinin son derece pahalı olduğu ülkemizde böyle bir sistemin uygulanmasının maliyetleri son derece aşağıya çekeceğini ifade ettiler.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/futuristik-mimarinin-mimari-turkiyede_46713.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!