Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Garanti 60. Yaşını, Tarihi Şubeleri Aydınlatarak Kutluyor

Garanti Bankası, 60. yaşını, geçmişe olduğu kadar geleceğe de ışık tutmayı hedefleyen bir dizi etkinlikle kutlamaya başladı. Yıldönümünün başlangıcı, 21 Haziran’da kentlerin ışıkla buluştuğu bir projeyle sembolize edildi.

Hürriyet Gazetesi
Garanti 60. Yaşını, Tarihi Şubeleri Aydınlatarak Kutluyor

aranti Bankası, 60. yaşını, geçmişe olduğu kadar geleceğe de ışık tutmayı hedefleyen bir dizi etkinlikle kutlamaya başladı. Yıldönümünün başlangıcı, 21 Haziran’da kentlerin ışıkla buluştuğu bir projeyle sembolize edildi.

Bankanın Ankara (Ulus), Eskişehir, İstanbul (Galata ve Bahçekapı), İzmir, Mersin ve Samsun’da bulunan tarihi binaları, Türk ve İsveçli bir ekibin konseptini oluşturduğu ışık tasarımıyla aydınlatıldı. Garanti 60. yaşına, aynı anda tüm tarihi şubelerde düzenlenen kutlamalarla adım attı. Binalar, güneşin batıp havanın kararmasına paralel olarak Türkiye’nin doğusundan batısına doğru sırayla aydınlatılmaya başlandı. Bankanın Genel Müdür Yardımcıları Ali Temel (Mersin), Aydın Şenel (Samsun), Turgay Gönensin (Ankara Ulus), Gökhan Erün (Eskişehir), Adnan Memiş (İzmir), Fuat Erbil (İstanbul Bahçekapı) ve Nafiz Karadere (İstanbul Karaköy) düğmeye basarak binaları aydınlattı. Yaklaşık 2.000 kişinin katıldığı kutlamalarda, konuklara, 60. yıl anısına bastırılan hatıra pulları armağan edildi. Garanti’nin İstanbul Zincirlikuyu’daki Genel Müdürlük binası ise dün Garanti Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve Genel Müdürü Ergun Özen tarafından aydınlatıldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/garanti-60-yasini-tarihi-subeleri-aydinlatarak-kutluyor_46623.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!