Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gökçek'in Yeni Yıl Bombaları

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yılın son gününde çok sert ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başkent'in ana arterlerindeki hız sınırlamalarının çok düşük olduğunu da söyleyen Gökçek, “Eskişehir Yolu'nun belli bir bölümünde 90 km olmalı sürat. Yoksa trafiği sıkıyor. Bu iş UKOME'ye verilmeli o zaman sınırı biz belirleriz. Kağnı gibi

Hürriyet ANKARA
Gökçek'in Yeni Yıl Bombaları

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yılın son gününde çok sert ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'la gerçekleşen “Dava Zirvesi”nin basına sızmasının racona uymadığını söyleyen Gökçek, “Karşılıklı davaları çekelim demiştik. Olay bu kadar basit. Bu görüşme aramızda kalmalıydı. Ama Bülent Bey deşifre etti” dedi.

Kulaklarınıza inanamazsınız

Görüşmenin sonuçsuz kaldığına da değinen Gökçek, “Bülent Bey çok iyi bir insan olabilir ama partisi ve bürokratları bizle işbirliği yapmasına müsaade etmez. Değerlendirme yapacaklarını söylediler. Nerdeyse 20 gün oldu değerlendirme hala devam ediyor” ifadesini kullandı.

16 yıla yaklaşan başkanlık görevi süresince CHP Genel Başkanı Baykal'ın aleyhinde çok az açıklama yaptığının hatırlatılması üzerine Gökçek şu açıklamayı yaptı:

“Deniz bey hemen hemen benim hakkımda hiç açıklama yapmadı. Çok az yaptı. Biz Deniz Bey ile karşılıklı bir araya geldiğimiz zaman dostluğumuz devam eder. Ben Deniz Bey'i severim. Bir araya geldiğimiz zaman gayet iyi sohbet ederiz. Deniz Bey'in söylediklerini kulağınızla işitseniz inanamazsınız. Onları söylemek şık olmaz. Öyle bir samimiyetin olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

Gökçek, 90. yıl resepsiyona CHP'li vekillerin de gelmemesine değinerek “Demek ki ideolojik olarak saplantısı var. En Atatürkçü geçinen Yılmaz Ateş'i, ne Anıtkabir'de ne resepsiyonda gördüm. O gün orada yoksan git o zaman bundan sonra derdini Marko Paşa'ya anlat” yorumunu yaptı.

Hız sınırlaması çok düşük

Başkent'in ana arterlerindeki hız sınırlamalarının çok düşük olduğunu da söyleyen Gökçek, “Eskişehir Yolu'nun belli bir bölümünde 90 km olmalı sürat. Yoksa trafiği sıkıyor. İstanbul, Esenboğa, Samsun ve Konya Yolu'nun belli bölümünde böyle olmalı. Bu iş UKOME'ye verilmeli o zaman sınırı biz belirleriz. Kağnı gibi geliyor git git yol bitmiyor” ifadesini kullandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gokcekin-yeni-yil-bombalari_75481.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!