Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Häfele Gateway Şimdi de Blog Dünyasında

2006 yılında, yeni ürünler ve son trendlere dair küçük bir kitapçık olarak başlayan Häfele Gateway, son sayılarında geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan bir dergiye dönüştü. Sayfaların sınırlarını aşan Häfele Gateway, artık içeriğini blog üzerinden de paylaşıyor. Blog, dergide yayımlanan konuların yanısıra bağımsız blog yazarlarının katılımıyla,

yapi.com.tr
Häfele Gateway Şimdi de Blog Dünyasında

006 yılında, yeni ürünler ve son trendlere dair küçük bir kitapçık olarak başlayan Häfele Gateway, son sayılarında geniş bir okuyucu kitlesine ulaşan bir dergiye dönüştü. Üç ayda bir yayımlanan Häfele Gateway, 6000’in üzerinde mimar, iç mekan tasarımcısı, önde gelen mobilya üreticileri, inşaat firmaları, müteahhitler, yatırımcılar, ünlü doktor muayenehaneleri, medya temsilcileri ve tüm Häfele mağazalarına elden ulaştırılıyor. Sayfaların sınırlarını aşan Häfele Gateway, artık içeriğini blog üzerinden de paylaşıyor. Blog, dergide yayımlanan konuların yanısıra bağımsız blog yazarlarının katılımıyla, güncel haberlere, yorumlara, projelere ve fikirlere de yer verecek.

'Ekolojik mimari', 'işlevsel mimari', 'mimaride saydamlık' gibi her biri farklı bir temaya odaklanan sayılarında Häfele Gateway, yayın hayatına başladığı günden beri keyifli araştırma konularının yanısıra Türkiye’nin önde gelen tasarımcı ve mimarlarıyla söyleşiler gerçekleştiriyor; düşünceleriyle mimarlığı yönlendiren Frank L.Wright, Antoni Gaudi, Le Corbusier gibi ikonları tanıtan yazılara yer veriyor. Sektörün yeniliklerini, son trendleri ve genç tasarımcıların projelerini de tanıtmayı sürdürüyor.

Häfele Gateway, yeni sayısı ise 'iyileştirici, insan odaklı ve sürdürülebilir' sağlık endüstrisi yapıları teması etrafında kurgulandı. Son dönemde sağlık yapılarıyla gündeme gelen Atilla Kuzu ve Levent Çırpıcı (Zoom TPU) ile medikal planlamanın uzman mimarı Aylin Şensoy (Lina Mimarlık) derginin söyleşi konukları oldu. Modern mimarlığın öncülerinden Alvar Aalto ve başyapıtlarından Paimio Sanatoryumu da ele alınan konular arasında.

Häfele Gateway Blog’dan genç tasarımcılara davet!

Häfele Gateway Blog, genç yaratıcı beyinlere de yeni bir ufuk açıyor; projelerini paylaşabilecekleri ortak bir platform oluşturuyor. Mimari, iç mekân tasarımı, mobilya, donanım ve aksesuarları tasarımı, mağaza, fuar ve ofis sistemleri, yat çözümleri, mutfak ve banyo tasarımı alanında özgün projelere 'Genç Portfolyo' köşesinde yer açıyor. Genç Portfolyo başlığı altında yer alan projeler; mimarlar, müteahhitler, yatırımcılar, profesyonellerin yanı sıra tüm dünyada 163’ün üzerinde ülkede yer alan ve 33 ülkede stoklu çalışan büyük çaplı firmaları kapsayan tüm Häfele dünyasına ulaşıyor.

Üstelik her katılımcı, adrese teslim yoluyla birer Häfele kataloğuna sahip oluyor. Mobilya ve mimari donanım ürünlerini kapsayan Häfele Türkiye'nin kataloğu 100 binin üzerinde geniş ürün yelpazesini, uygulama örnekleri ve ayrıntılı teknik bilgi eşliğinde sunuyor. Häfele’nin sürekli yenilenen kataloğu 50 yılı aşkın süredir pek çok üniversitenin mimarlık ve tasarım bölümlerinde referans ve ders kitabı olarak kullanılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hafele-gateway-simdi-de-blog-dunyasinda_71534.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!