Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Horasan-PT-1 Doğalgaz Boru Hattı Projesi İçin En İyi Teklifi Erko İnşaat Verdi

BOTAŞ Genel Müdürlüğü'nün, ''Horasan-PT-1 Doğalgaz Boru Hattı Projesi Yapım İşi'' ihalesi için en iyi teklifi toplam 9.1 milyon dolar ile Erko İnşa

Dünyab>BOTAŞ Genel Müdürlüğü'nün, ''Horasan-PT-1 Doğalgaz Boru Hattı Projesi Yapım İşi'' ihalesi için en iyi teklifi toplam 9.1 milyon dolar ile Erko İnşaat verdi.

Toplam 3 ayrı kısımda ihale edilen işin birinci, ikinci ve üçüncü kısım için en düşük teklif fiyatını ''Erko İnşaat Ticaret Limited Şirketi'' verdi. Erko İnşaat Şirketi, birinci kısım için 2 milyon 966 bin 130 dolar, ikinci kısım için 2 milyon 869 bin 537 dolar, üçüncü kısım için de 3 milyon 264 bin 86 dolar fiyat teklifi verdi. Böylece Erko İnşaat'ın toplam teklifi 9.1 milyon dolara ulaştı.

İhale edilecek olan işin birinci ve ikinci kısmı yaklaşık 80 kilometre boru hattı, üçüncü kısmı da yaklaşık 76 kilometre boru hattı ile KM/A istasyonu yapımı işini kapsayacak.

Öte yandan ihaleye Erko İnşaat, Yıltaş İnşaat, İndet İnşaat, Peker İnşaat, Pasiner Endüstri, Öztaş İnşaat, Özyapı İnşaat, Fernas İnşaat, Günsayıl İnşaat ve BM Mühendislik olmak üzere toplam 10 firmanın teklif verdiği bildirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/horasan-pt-1-dogalgaz-boru-hatti-projesi-icin-en-iyi-teklifi-erko-insaat-verdi_7498.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!