Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İçmimarlık Öğrencileri İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Buluştu

Türkiye’deki 25 üniversitede eğitim gören içmimarlık öğrencileri, 27 Şubat’ta İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık öğrencilerinden oluşan 45 kişilik organizasyon ekibi tarafından düzenlenen buluşmada bir araya geldi.

yapi.com.tr
İçmimarlık Öğrencileri İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Buluştu

Cengiz Bektaş, Nilgün Çarkacı, Tevfik Balcıoğlu


Türkiye’de 25 üniversitede eğitim görmekte olan içmimarlık öğrencileri, 27 Şubat'ta, İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık Bölümü öğrencilerinden oluşan 45 kişilik organizasyon ekibince düzenlenen '1. Ulusal İçmimarlık Öğrencileri Buluşması'nda bir araya geldi.

Organizasyon Ekibi’nden Sinecan Çirişoğlu’nun aktardığına göre; Konak Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen organizasyon; Mimarlar Odası İzmir Şube Başkanı Hasan Topal, İçmimarlar Odası Genel Başkanı Turan Tektürk, İçmimarlar Odası İzmir Şube Başkanı Filiz Ultav, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İçmimarlık Bölüm Başkanı Burak Kaptan ve İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölüm Başkanı Markus Wilsing’in konuşmacı olarak katıldığı “İçmimarların İmza Hakkı” başlıklı bir oturumla başladı.


Hasan Topal, Burak Kaptan, Turan Tektürk, Filiz Ultav, Markus Wilsing

İlk oturumun ardından mimar Cengiz Bektaş, Bilkent Üniversitesi eski öğretim üyesi Nilgün Çarkacı ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Tevfik Balcıoğlu, “Sınırlar: İçmimarlık ve Mimarlık” teması çerçevesinde, deneyim ve görüşlerini paylaştılar.

Doğan Hasol

Etkinliğin öğleden sonraki oturumunda öğrenciler, “Yenilikçi Bir Ofis: Yalın Tan ve Jeyan Ülkü” başlıklı konuşmasıyla Yalın Tan’ın deneyimlerini dinlediler. Barbaros Şansal’ın “Tasarım Sahteciliği ve Etik” konulu sohbetinin ardından, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Hasol, “Örgütlenmenin Önemi ve Deneyimler” üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/icmimarlik-ogrencileri-izmir-ekonomi-universitesinde-bulustu_77404.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!