Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

IDEA Yapı Kimyasalları, TİMÖB 2012’ye Katıldı

Türkiye’nin tüm üniversitelerinin inşaat fakültelerinden yaklaşık 400 öğrenciyi buluşturan TİMÖB 2012 etkinliğine Idea Yapı Kimyasalları’nı temsilen Beton Kimyasalları Teknik Destek Müdürü Ömer Bağdatlı'nın da katıldı.

yapi.com.tr
IDEA Yapı Kimyasalları, TİMÖB 2012’ye Katıldı

Gazi Üniversitesi Yapı Topluluğu'nun (GÜYAP) organize ettiği, bu yıl 17. si düzenlenen TİMÖB 2012 (Türkiye İnşaat Mühendisliği Öğrencileri Buluşması) 11-12-13 Haziran 2012 tarihlerinde Ankara’da, Gazi Üniversitesi İnşaat - Mimarlık Fakültesi'nde gerçekleşti. Türkiye’nin tüm üniversitelerinin inşaat fakültelerinden yaklaşık 400 öğrenciyi buluşturan TİMÖB 2012, 3 gün boyunca öğrencilerin, sektörün önde gelen isimleri ile iletişim kurmalarını sağlayarak aralarında aktif bir bilgi köprüsü oluşturulmasına katkı sağladı.

Bu yıl 'Gelecekte İnşaat Mühendisliği' ana temasıyla düzenlenen TİMÖB 2012’ye Idea Yapı Kimyasalları’nı temsilen Beton Kimyasalları Teknik Destek Müdürü Ömer Bağdatlı; 'Beton Katkı Malzemeleri' başlıklı sunumuyla katıldı ve bu konuda öğrencilere yeni bilgiler verdi.

İnşaat Mühendisliği Topluluğu Birliği Yönlendirme Kurulu Üyesi Sevda Sürücü, Idea Yapı Kimyasalları’nı katkılarından dolayı kutlayarak plaket takdim etti.

2007 yılında kurulan Idea Yapı Kimyasalları, eğitim projelerine katkı sağlamayı amaç edinmiş bir kurum. Sektöre kalifiye ve tecrübeli gençler yetiştirme projelerinde yer almaya özen gösteren Idea Yapı Kimyasalları, Ar-Ge ve bilgiye verdiği önem ile geleceğin tecrübeli ve donanımlı nesillerini yetiştirmek amacıyla yapılan eğitim projelerinde olmayı amaç ediniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/idea-yapi-kimyasallari-timob-2012ye-katildi_101075.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!