Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnönü Otel Olacak!

Beşiktaş, yeni İnönü Stadı konusunda bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların, İnönü Stadı’nın Dolmabahçe’ye bakan bölümüne otel yapacağı, stadın da 365 gün çalışır vaziyete geçebileceği düşünüldü. Henüz açıklanmayan Stat İstişare Komitesi’nin, kendi aralarında yaptığı toplantıda fikir alışverişinde bulunulduğu ve bazı somut projelerin

Milliyet Gazetesi
İnönü Otel Olacak!

Beşiktaş, yeni İnönü Stadı konusunda bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlıların, İnönü Stadı’nın Dolmabahçe’ye bakan bölümüne otel yapacağı, stadın da 365 gün çalışır vaziyete geçebileceği düşünüldü. Henüz açıklanmayan Stat İstişare Komitesi’nin, kendi aralarında yaptığı toplantıda fikir alışverişinde bulunulduğu ve bazı somut projelerin yönetime sunulması kararı çıktığı ifade edildi.

Başkan Yıldırım Demirören’in en çok gerçekleştirmek istediği bu proje için Anıtlar Kurulu ile yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiği bildirildi. Sezon sonunda kazmayı vurmak isteyen siyah-beyazlı yönetime sunulacak olan yeni projenin içerisinde butik otel de olacağı belirtildi. Stat İstişare Heyeti’nin tavsiyeleri içerisinde yer alan otel projesinin, stadın Dolmabahçe bölümüne bakan kısmına dokunmadan gerçekleştirebileceği vurgulandı.

Eşsiz Boğaz manzarası nedeniyle yılın 365 günü faydalanabilecek otel projesinin yanında zengin Beşiktaşlılar’ı maçlara çekebilmek için VIP projesinin de yer aldığı bildirildi. Yeni yapılacak stat projesinde VIP bölümündeki localara özel bir yoldan stada gelerek girileceği vurgulandı. Beşiktaş yönetiminin sezon sonunda hayata geçirmeyi planladığı yeni statta VIP müşterilerinin yararlanacağı lüks restoranların yanı sıra taraftarların da yararlanacağı  restoranların yer alacağı bildirildi.

Yeni İnönü Stadı’nın bitirilmesi durumunda Beşiktaş’ın, otel, stadın isim hakkı, VIP, kombineler, restoranlar, otoparklar, müze, reklam ve Kartal Yuvası gelirlerinden yıllık 100 milyon dolar civarında gelir beklediği öğrenildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/inonu-otel-olacak_77402.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!